Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 54
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:46

Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: deborah »

Hej, Agencja interaktywna Rzeszów - ktoś zna/ poleca? Zależy mi na dobrej reklamie i wypromowaniu. Dajcie znać.
Michał

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Michał »

Od lat korzystam z usług agencji reklamowej. Tworzyli mi logo, cały system identyfikacji i kolorystyke. Teraz zajmują się social media i pozycjonowaniem strony. Jest ok, polecamy! Na początku jest darmowa wycena, omówienie projektu i ramowe podjęcie współpracy. Polecam raz jeszcze!
zepq
Posty: 189
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:31

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: zepq »

Według mnie agencja interaktywna https://www.lartweb.pl/ będzie odpowiednia, ja korzystam z ich oferty już jakiś czas i jestem zadowolony z reklamy. Teraz także jest u nich dostępna nowa oferta, marketing szeptany Facebook, nowa super opcja na pozyskanie klientów.
dawaśka

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: dawaśka »

Doskonale rozumiem, że czujecie się zagubieni, ale i że nie wiecie, co tak naprawdę wybrać, ja sama mam z tym problem. Kilka sposobów na promocję już wykorzystywałam, ale efekty były dalekie od oczekiwanych. Dlatego dziś jestem zdania, że nie ma co próbować samodzielnie. Takie http://performance-marketing.biz.pl/ miejsca po prostu będę odwiedzać. Sprawdzę wiedzę, jaką powinnam mieć, a potem poszukam odpowiedniej agencji. Może to mi coś da więcej.
Kajkoś

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: Kajkoś »

Ja również marketing oddałam w ręce profesjonalistów. Ja się kompletnie na tym nie znam, a bałam się, że jak zacznę coś klikać, to wszystko zepsuje. Dlatego moja reklamą zajmują się ludzie od https://onetrend.pl Mam przynajmniej pewność, że wszystkie będzie wykonane z należytą starannością, ponieważ to ludzie z doświadczeniem.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: wariatka »

Akurat jeśli chodzi o reklamę to ja już jakiś czas współpracuję z agencją http://strategohouse.pl/ . Od pierwszych dni wiedziałam, że to był dobry wybór bo bardzo dobrze się sprawdzają, wszystko realizują terminowo a ja cieszę się z pojawienia się nowych klientów, czy zapyta na moim mailu. Telefon też znacznie częściej dzwoni.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Agencja interaktywna - jaką wybrać?

Post autor: kasiakowa06 »

Michał pisze: ↑27 lut 2021, 11:45 Od lat korzystam z usług brandlive.pl/agencja-reklamowa/agencji reklamowej. Tworzyli mi logo, cały system identyfikacji i kolorystyke. Teraz zajmują się social media i pozycjonowaniem strony. Jest ok, polecamy! Na początku jest darmowa wycena, omówienie projektu i ramowe podjęcie współpracy. Polecam raz jeszcze!
A może zlecić pozycjonowanie swojej firmy w sieci? Polecam bardzo kontakt do specjalisty: https://www.adamgrabowski.guru/specjali ... wanie-seo/

Obrazek
ODPOWIEDZ