Antywirus- który?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Antywirus- który?

Post autor: audrey »

Poszukuję jakiegoś skutecznego antywirusa i tak naprawdę nie mam pojęcia czym kierować się przy wyborze. Może mi ktoś pomóc? A może ktoś poleci mi coś już sprawdzonego? Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Antywirus- który?

Post autor: elaelka »

Ja używam już długi czas oprogramowania antywirusowego, które znajdziesz na stronie https://client.gdata.pl/ . Co prawda link dotyczy konkretnej rzeczy na którą ostatnio wchodziłam, jednak jak zajrzysz na stronę to się przekonasz, że zawiera wszelkie potrzebne informacje. To pionier w zakresie ochrony antywirusowej dlatego zdecydowałam się własnie na tą firmę czego nie żałuję.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Antywirus- który?

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli chodzi o oprogramowanie antywirusowe dla swojej firmy, to na pewno powinieneś zajrzeć na https://marken.com.pl/produkty/antywirus-dla-firm/, gdzie znajdziesz najlepszego antywirusa dla firm. Dodatkowo możesz u nich nabyć antywirus do domu, czy nawet na telefon, jeśli to właśnie tego szukasz.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Antywirus- który?

Post autor: miszka »

Tutaj https://bitdefender.pl/ochrona-serwerow-antywirus/ warto sobie zerknąć i poczytać na temat ochrony serwerów. Warto bowiem postawiać na kompleksowe rozwiązania. Poza tym trzeba zadbać o to, aby zabezpieczyć dane. Jest to bardzo ważne. Pomyślcie o tym, aby znaleźć naprawdę dobry antywirus, który spełni nasze oczekiwania.
raś

Re: Antywirus- który?

Post autor: raś »

Zdzisiek78 pisze: ↑30 lip 2020, 21:59 Jeśli chodzi o oprogramowanie antywirusowe dla swojej firmy, to na pewno powinieneś zajrzeć na https://marken.com.pl/produkty/antywirus-dla-firm/, gdzie znajdziesz najlepszego antywirusa dla firm. Dodatkowo możesz u nich nabyć antywirus do domu, czy nawet na telefon, jeśli to właśnie tego szukasz.
masz rację

piloty do bram wrocław
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Antywirus- który?

Post autor: penelopa »

Jeśli już będziesz mieć ten antywirus to zainstaluj jeszcze UseCrypt Messenger, bo jest on https://nt.interia.pl/news-usecrypt-mes ... Id,4846534 jedyną aplikacją, która szyfruje bazę danych w komunikatorze na smartfonie i uniemożliwia wydobycie z urządzenia treści rozmów i historii połączeń.
ODPOWIEDZ