Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Oj tam oj tam
Posty: 22
Rejestracja: 17 sty 2019, 9:01

Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: Oj tam oj tam »

Szukasz kogoś odpowiedzialnego do prowadzenia księgowości Twojej firmy? Skontaktuj się z Biurem Rachunkowym MG Projekt – znajdziesz ich na stronie internetowej Księgowa-Halinów.pl.
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: tempurka »

Daleko szukać nie trzeba, biuro księgowe Otwock https://www.peter-green.com/ oferuje najwyższą jakość usług z zakresu księgowości. Pomaga także jeszcze na etapie powstawania firmy, w tym w przygotowaniu wniosków w celu uzyskania dotacji unijnych
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: Hanka »

Wybór odpowiedniej księgowej do firmy jest bardzo ważny. Ale również istotny jest wybór odpowiedniego oprogramowania informatycznego. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie poczytać sobie o nowoczesnych systemach informatycznych od firmy Primesoft, dzięki którym koszty prowadzenia księgowości mogą Wam spaść nawet o 23% :)
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:13

Re: Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: Irenka »

To zależy jaka duża działalność masz, czy zatrudniasz pracowników. Jeśli jednoosobowa działalność to księgowa, a jak już większa firma to wiadomo biuro rachunkowe. Teraz takich biur nie brakuje, ale zerknij sobie na ofertę biura kadr i płace https://asystahr.pl/kadry-i-place-w-toruniu/ , przy zatrudnianiu osób taka fachowa pomoc bardzo się przyda, bo nie sądzę byś sama ogarnęła.
Awatar użytkownika
Zosia24Zosia
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2020, 12:10

Re: Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: Zosia24Zosia »

Ja od wielu lat korzystam z usług biuro księgowego ed-pro.pl i bardzo sobie chwalę tą współpracę. Biuro oferuję kompleksowe usługi na wysokim poziomie w bardzo miłej atmosferze.
Awatar użytkownika
borellas
Posty: 27
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:42

Re: Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: borellas »

O tym biurze o którym wspominacie nie mam pojęcia, ale mogę polecić https://www.masterbill.com.pl/oferta/ks ... c-mikolow/ więc jeżeli ktoś ze Śląska poszukuje dobrej księgowości to MasterBill warto sprawdzić.
Wiadomo, że można samemu, ale już się przekonałem, że na rozwój firmy i jeszcze księgowość czasu nie ma, albo jedno albo drugie inaczej to się nie uda.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: biasza »

Moja firma zlokalizowana jest na Śląsku dlatego mnie interesowała księgowość Gliwice i okolice. Chciałam powierzyć te sprawy prawdziwym fachowcom. A to też głownie dlatego, że sama nie miałam pojęcia na temat prowadzenia ksiąg, ewidencji, sprawozdań. I wiedziałam, że nie będę mogła tych działań w żaden sposób weryfikować, kontrolować. Ale na szczęście współpracując z http://ksiegowy.gliwice.pl/ mam pewność, że wszystkie sprawy księgowe, kadrowe, płacowe są dopilnowane na czas. I mogę spać spokojnie. Nie każde biuro działa na takim poziomie. Dlatego warto szukać z polecenia i decydować się na usługi tego który ma na koncie grono zadowolonych z usług klientów.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Biuro Rachunkowe Księgowa-Halinów

Post autor: Szyszyka »

Spokojnie znajdziecie coś w internecie:) Patrzcie też i na opinie, te są bardzo ważne przy szukaniu firmy do współpracy. Zobaczcie sobie tu może też firmę http://sterrn.pl i ich szeroki zakres usług, między innymi zajmują się tu pomocą przy rachunkowości, czy też z kadrami i płacami.
ODPOWIEDZ