Biuro wirtualne

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
qwert1ż

Biuro wirtualne

Post autor: qwert1ż »

Dzień dobry,

Chciałabym złożyć własną firmę, jednak zastanawiam się nad formą prowadzenia go. Tzn, czy wynajmować lokal czy zarejestrować spółkę na dres wirtualny, który udzieli mi biuro wirtualne. Natknęłam się na taki pomysł na blogu biura wirtualnego TOMEDO: https://www.tomedo.pl/blog/co-to-jest-w ... korzystac/
Juluś

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Juluś »

Ja mam jedno biuro księgowe we Wrocławiu, z którego korzystam od lat i któremu ufam. Ceny są bardzo konkurencyjne i można się ze wszystkim dogadać (nawet z dojazdem do klienta w pewnych okolicznościach). https://mb-ksiegowa.pl/ Oferują też wirtualne biuro ;)
amyszka

Re: Biuro wirtualne

Post autor: amyszka »

Założenie wirtualnego biura jest rozsądną opcją dla tych, którzy chcą pracować z domu, ale nadal potrzebują profesjonalnej przestrzeni biurowej. Jest to również interesujący sposób na obniżenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnej prezencji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz zajrzeć na stronę https://www.wlasna-firma.pl/jak-dzialaj ... lne-biura/, gdzie znajdziesz obszerny artykuł na temat działania wirtualnych biur.
ODPOWIEDZ