Biznes za granicą

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Justyn76

Biznes za granicą

Post autor: Justyn76 »

Co myślicie na temat prowadzenia biznesu poza granicami kraju? Ja miałam małą przygodę z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w Polsce, ale później wyjechałam za granicę, początkowo na jakiś czas, ale w rezultacie zostałam tutaj na stałe. Zamierzam otworzyć sklep z polskimi produktami. Polecacie jakieś firmy transportowe do UK? Będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Parmina

Re: Biznes za granicą

Post autor: Parmina »

Zawsze można tez prowadzić biznes w necie, przykładowo sklep na Shopgold. I wtedy nie jest istotne gdzie sie mieszka. Jak juz sie zdecydujemy na taki biznes, to warto skorzystać z modułu ratalnego IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ To nam zdecydowanie ułatwi zadanie.
Kozłowski

Re: Biznes za granicą

Post autor: Kozłowski »

Większe ryzyko i inne podatki. Jak zagranica to moze po prostu tam pracować? Mniejszy stres, a jak z dobrą agencją, jak Mondi, to masz wszystko załatwione na miejscu i też pomoc w papierkach podatkowych. A zarobki i tak w euro.
ODPOWIEDZ