Dotacja na wyposażenie firmy?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: mama_kama »

Na https://www.filmat.eu/oferta.html dostępna jest oferta na wyposażenie firmy. Głównie na urządzenia pakujące. Czy ktoś z Was może takie urządzenia kupował za otrzymaną dotacje? Czy jest w ogóle możliwość dotacji na takie urządzenia?
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: miszka »

Warto pozyskiwać dotacje, które pomagają w rozwoju firmy. Tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... e-dotacji/ sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych informacji odnośnie pozyskania dodatkowych pieniędzy. Poza tym można skorzystać z fachowego doradztwa. Zajmują się jednak przede wszystkim rozliczaniem dotacji, dzięki czemu można uniknąć wielu problemów i przykrych niespodzianek.
Awatar użytkownika
hackett.wilmer
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2020, 17:02
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: hackett.wilmer »

Zawsze warto spróbować starać się o dotacje, będzie to na pewno znaczne ułatwienie na starcie.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Dotacja na wyposażenie firmy?

Post autor: Hanka »

Moim zdaniem ogólnie warto postarać się o dofinansowanie dla firmy - zarówno na jej otwarcie, jak i późniejsze wyposażenie. Są firmy, które pomagają w pozyskiwaniu różnego rodzaju dotacji. Jedną z nich jest na przykład firma Subito Advising, o której więcej możecie poczytać na stronie internetowej https://subitoadvising.pl/. Polecam ;)
ODPOWIEDZ