Drukarki do zdjęć

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Drukarki do zdjęć

Post autor: Goodnight88 »

Cześć ludzie. Jak w temacie, Szukam jakiejś fajnej drukarki do drukowania zdjęć. Moja juz niestety od dawna nie działa. I tak jak chciałam wydrukowac jakis dokument, to mąż mi u siebie wpracy drukował... Teraz chciałabym mieć swoją i żeby mi też zdjęcia drukowała. Znalazłam taką drukarkę z Epsona EcoTank L810 . Powiedzcie mi czy miał już ktos okazję drukowac tą drukarką ?

szafki kuchenne pod zlew
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Try55 »

hej ;) ja mam ta drukarkę i już Ci mówię ,z a ta drukarka z Epsona do drukowania zdjęć jest idealna, na dobra sprawę to wszystko tak wygląda, ze naet fotografowie ja chyba mają w swoim studio. ja mam i drukuję sobie zdjęcia i jest mega oszczędna ;)
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Goodnight88 »

Spoko, dzięki za info ;) A jak wygląda z oszczędnością tuszu w tej drukarce ? na ile mniej więcej wystarcza tego atramentu ? Będę wdzięczna za odpowiedź
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Try55 »

Cześć, wiesz co, tutaj sprawa wygląda tak, ze praktycznie tuszu może Ci wystarczyć nawet do 3 lat ;) Tak samo masz tutaj stały system zaopatrzenia w atrament. A jeszcze co do samej drukarki to super jakości zdjęcia drukuje ;)
Awatar użytkownika
cars
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:49

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: cars »

Faktycznie muszę się z Tobą zgodzić że to bardzo oszczędne jak samemu sobie wydrukujemy zdjęcia. W końcu drukarki i papier do zdjęć jest ogólnie dostępny i na pewno tańszy od zlecenie wywołania takich zdjęć. Ale mimo to warto mieć w telefonie taką aplikację jak Instafota za pomocą której możemy w każdym momencie poprawić czy ulepszyć dane zdjęcie. Także jak widać wiele rzeczy można zrobić już samemu
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Karola »

Znajoma poleciła mi, abym czytała różne artykuły o drukarkach , które często się pojawiają na blogach. Są w nich zawarte informacje związane z tymi urządzeniami. Wydaje mi się, że te, które są na stronie Do Drukarki, wyjaśniają wiele wątpliwości. Niedługo także będę chciała kupić jakąś dobrą drukarkę i z pewnością potrzebne mi będą jakieś wskazówki. Choćby taka, jak drukować ekonomicznie.
Awatar użytkownika
Mila
Posty: 13
Rejestracja: 28 mar 2020, 18:12

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Mila »

Ja jakoś totalnie nie mam szczęście do drukarek do zdjęć. Większość jeżeli już je drukuje to z poziomymi pasami, więc nie wygląda to naprawdę zbyt dobrze. Dlatego też od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie postawić na kilka takich produktów jak zdjęcie na płótnie . Znalazłam taką ofertę w Foto na płótnie i muszę powiedzieć, że prezentuje się moim zdaniem bardzo atrakcyjnie. Korzystaliście może kiedyś z tej oferty?
Awatar użytkownika
grywjolka
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2020, 11:47

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: grywjolka »

Ja mam HP i bardzo ładne zdjęcia drukuje. Myślę, że samo urządzenie to jedno, ale też sporo zależy od tonerów. Tusze HP 5400 w zestawie kupuje do swojej takie: https://sklep.viptoner.pl/product-pol-2 ... nniki.html. Fakt, że to zamienniki, ale jakościowo na prawdę bardzo dobre. Nie opłaca się kupować oryginałów moim zdaniem, duży koszt, mała wydajność, tyle tylko że nalepka oryginalna ;)
Awatar użytkownika
kokossisi
Posty: 48
Rejestracja: 28 sty 2020, 23:43

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: kokossisi »

zamiennik wcale nie musi oznaczać gorszej jakości wydruku, activejet mają barrdzo wysokiej jakości zamienniiki, dla mnie jak oryginały drukują.
Awatar użytkownika
Angelika123
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:26

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Angelika123 »

Ja kupiłam CANON Selphy CP1300 Fotki są całkiem fajne ale i tak wolę wywoływanie zdjęć online, tutaj mają fajną i tanią ofertę: https://fotopremium.com.pl/
Awatar użytkownika
ola123
Posty: 105
Rejestracja: 08 cze 2020, 11:07

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: ola123 »

Też kiedyś zastanawiałam się nad taką drukarką do zdjęć, ale stwierdziłam że wolę swoje zdjęcia wywoływać w formie jaką jest fotoobraz na płótnie :) Coś takiego: https://picarta.pl/fotoobraz-z-twojego-zdjecia/ :) Jest to też super pomysł na prezent dla bliskiej osoby :)
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,co sadzicie o tym,aby zakupic drukarke do zdjec? Robie dosc duzo zdjec,nawet selfie https://panwybierak.pl/blog/jak-zrobic-dobre-selfie/ wiec bardzo zalezy mi na tym,aby moc wydrukowac zdjecia w kazdej chwili.
Awatar użytkownika
Anira
Posty: 110
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:43

Re: Drukarki do zdjęć

Post autor: Anira »

Hej, o to chodzi, że sama drukarka do zdjęć to zaledwie połowa sukcesu. Druga połowa to wybór odpowiedniego papieru do nadruku zdjęć. Nie może być to zwykły papier - ten się do tego po prostu nie nadaje. Trafiłam na ciekawy poradnik na ten temat - podrzucę Ci linka: www.sn2world.com/pl/finanse/15413-jaki- ... upowy.html przeczytaj sama i wybierz najlepszą opcję, jeśli chodzi o papier do drukowania zdjęć.
ODPOWIEDZ