Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Kaśka

Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: Kaśka »

Właśnie się dowiedziałam, że otrzymam dofinasowanie na rozwój swojego biznesu. Dlatego potrzebuje sprawdzonego dystrybutora sprzętu kosmetycznego. Czy znacie takiego? Ważne jest to, by z serwisem oraz gwarancją na urządzenia, nie było problemu. Z góry dziękuje za każda odpowiedz ;)
miła

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: miła »

Znam tylko jednego dystrybutora, który jest godny polecenia, mianowicie chodzi mi o niego - https://ifapro.pl/. Ofertę mają bogatą w urządzenia bardzo zawansowane. Do urządzeń, dodają bardzo bogate zestawy startowe. Ceny mają konkurencyjne. Jeśli potrzebujesz jakieś rady, to dzwoń do nich śmiało, ponieważ znają się na rzeczy ;)
Cyśia

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: Cyśia »

miła pisze: ↑18 paź 2021, 19:15 Znam tylko jednego dystrybutora, który jest godny polecenia, mianowicie chodzi mi o niego - https://ifapro.pl/. Ofertę mają bogatą w urządzenia bardzo zawansowane. Do urządzeń, dodają bardzo bogate zestawy startowe. Ceny mają konkurencyjne. Jeśli potrzebujesz jakieś rady, to dzwoń do nich śmiało, ponieważ znają się na rzeczy ;)
Potwierdzam! Ten dystrybutor, jest jednym z najlepszych z jakimi miałem do czynienia. Na pewno wyróżnia go pełen profesjonalizm oraz super oferta urządzeń do gabinetów kosmetycznych. Jednego jestem pewna, mianowicie tego, że będziesz zadowolona z współpracy z nim.
Zośka

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: Zośka »

Byłam na stronie tego dystrybutora https://ifapro.pl/ i ich oferta wygląda bardzo dobrze. W wolnej chwili się z nimi skontaktuje, ponieważ w moim gabinecie, niektóre urządzenia wymagają wymiany. Mozę uda mi się jakiś rabata dostać, jak kupie więcej urządzeń ;)
mała

Re: Dystrybutor sprzętu kosmetycznego.

Post autor: mała »

Nie znam tego dystrybutora ale chyba czas to nadrobić ;) Tak się składa, że potrzebuje urządzenia do liftingu, a z tego co widziałam, to mają je w ofercie. Ogólnie oferta tego dystrybutora jest bardzo fajna, więc może być tak, że jeszcze kupie inne urządzenie. Zobaczymy ;)
ODPOWIEDZ