Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: elaelka »

Hej, szukam w internecie pomysłów na uwiecznienie postępów prac budowlanych. Wiadomo, że takie inwestycje są mocno rozciągnięte w czasie. Tutaj http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-warszawa/ znalazłam coś, co bardzo mnie zaciekawiło. Dzięki ujęciom z drona można pokazać obiekt z lotu ptaka a tym samym pokazując o, czego nie widać z zmieni. Zanim jednak podejmę decyzję chciałabym poznać zdanie osób, które z takiego rozwiązania skorzystały.
mixŁ

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: mixŁ »

Macie już drona? W takiej sytuacji trzeba bowiem niewątpliwie zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Jeśli jeszcze nie zakupiliście urządzenia, to tutaj https://megadron.pl/pl/menu/profesjonal ... i-229.html możecie się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb i oczywiście posiadanego budżetu. Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę tego sklepu.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: wanda »

A czy filmowanie z drona nie wymaga specjalnej licencji? Jeśli tak, to wiem że dzięki tej firmie https://proflycenter.com/ taką licencję można uzyskać, korzystając wcześniej ze specjalnego szkolenia.
miśka90

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: miśka90 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w zakup drona? Chętnie poznam wasze opinie oraz porady na temat tego,ktorego drona warto wybrac https://megadron.pl/pl/menu/profesjonal ... -1410.html Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
tuśka

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: tuśka »

Myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, ale należy w pierwszej kolejności przejść odpowiednie szkolenia, aby naprawdę profesjonalnie podejść do tematu. Tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/fotog ... e-z-drona/ możecie się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele naprawdę ciekawych propozycji w tym zakresie. Myślę, że uda wam się coś wybrać.
ODPOWIEDZ