Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

Post autor: lucyna »

Gdzie najlepiej zamawiać takie etykiety logistyczne?
Tutaj https://eticod.pl/etykiety-branza-logistyczna/ znalazłam jedną firmę, która tym się zajmuje.
Jak szukać takich usług?
Na co najlepiej zwracać uwagę?
Doradźcie.
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

Post autor: Beatka03 »

Prowadząc działalność w zakresie logistyki warto jest od czasu do czasu zdecydować się na audyt logistyczny - https://logit.com.pl/doradztwo-logistyczne-logit/ W czasie takiego audytu dowiecie się, czy Wasza działalność funkcjonuje w sposób prawidłowy, zarówno pod względem praktycznym jak i dokumentacyjnym. W razie wszelkich nieprawidłowości będziecie mogli je naprawić, tak aby firma dalej prowadziła działalność zgodnie z wymogami.
zimówka

Re: Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

Post autor: zimówka »

Beatka, masz rację- taka usługa jest bardzo przydatka w każdym biznesie, którego działalność wymaga magazynowania towarów . Sama korzystam z takich audytów a nawet więcej zadań zlecam firmie z zewnątrz. Od kiedy ze stronki https://kmc-services.com.pl/magazynowanie/ dowiedziałam się, iż mogę bez większego problemu zmienić lokalizację swojego magazynu na bardziej korzystną jak również powierzyć większość procesów logistycznych fachowcom na zasadzie outsourcingu nie zaś kosztownego niestety zatrudnienia na umowę o pracę coraz mniej mam na głowie a efekty widać po dochodach.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

Post autor: Hanka »

A skoro już mowa o magazynowaniu i logistyce, to gdzie zaopatrywaliście się w wyposażenie na Wasz magazyn? Czy ktoś z Was zdecydował się na przykład na regały używane? Wydaje mi się, że w ten sposób można sporo zaoszczędzić, a Wy jak sądzicie? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Dżony

Re: Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

Post autor: Dżony »

W dzisiejszym dynamicznym świecie produkcji, indywidualizacja produktów staje się kluczem do sukcesu. Dostosowywanie etykiet do konkretnych wymagań klienta nie tylko wyróżnia produkt na rynku, ale również przyczynia się do lepszej identyfikacji marki. W tej roli wyjątkowo dobrze sprawdza się https://betapoint.pl/ oferując szeroki zakres usług od projektowania po produkcję etykiet i taśm TTR. Dzięki temu, klienci mają możliwość otrzymać produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb, co w dłuższej perspektywie przekłada się na zwiększenie rozpoznawalności marki.
ODPOWIEDZ