Inwestowanie w nieruchomości

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
betina-83
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2019, 15:31

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: betina-83 »

Cześć dziewczyny! Są wśród was inwestorzy? Jak sobie radzicie na rynku nieruchomości? Podzielcie się doświadczeniami :)
Awatar użytkownika
petronela-80
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 3:23

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: petronela-80 »

Ja mogę pochwalić się już kilkoma udanymi posunięciami :) Zawdzięczam to między innymi ogromnej motywacji i warsztatom https://wiwn.pl/, na których zdobyłam sporo wiedzy, także praktycznej. Polecam taki sposób zarabiania każdemu, kto chce wziąć życie we własne ręce.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: devi992 »

Inwestuję w nieruchomości w województwie zachodniopomorskim i muszę przyznać, że jest to dla mnie idealny pomysł na biznes i zarobienie pieniędzy. Właśnie szukam czegoś nowego i na stronie https://www.dobryadres.pl/oferty-nieruchomosci.html udało mi się znaleźć świetne nieruchomości. Kilka z nich mnie zainteresowało.
Awatar użytkownika
Raori68
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 0:52

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Raori68 »

Szczerze mówiąc to inwestycje są trudnym zadaniem. Ale warto próbować, bo można sporo z tego zyskać.
"Poznajemy ojczyznę w momencie, kiedy ją mamy utracić."
Awatar użytkownika
Satriana
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2020, 6:42

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Satriana »

Zgadzam się z tobą, że inwestowanie w nieruchomości jest dobrą rzeczą i możesz zaoszczędzić, a nawet zarobić dodatkowe pieniądze.Ildar Sharipov mój kolega z instaforex pomógł mi to zrozumieć. W ten sposób zaoszczędziłem swoje zyski.
ODPOWIEDZ