Jak przyciągnąć klientów?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
selena
Posty: 385
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Jak przyciągnąć klientów?

Post autor: selena »

Co zrobić, aby klienci chętniej do nas wracali? Macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Jak przyciągnąć klientów?

Post autor: wanda »

Budowanie wizerunku marki zależy od branży w jakiej działamy. Żeby opracować program lojalnościowy, nalezy najpierw poznać konkurencję, zobaczyć co jest standardem i wyznaczyć jakieś działania, które będą stanowiły wartość dodaną dla klienta... Sprawdź ofertę https://zencard.pl/ - myślę, że zainteresuje Cię równie mocno, jak mnie.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Jak przyciągnąć klientów?

Post autor: tidala »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://www.protabim.pl/cennik
asia.klinek

Re: Jak przyciągnąć klientów?

Post autor: asia.klinek »

Aby utrzymać pozytywne i długofalowe relacje z klientami, warto wdrożyć program lojalnościowy. W moim przypadku to narzędzie świetnie się sprawdza, osiągam coraz to większe zyski ze sprzedaży:) Mam spore grono stałych odbiorców, którzy regularnie robią zakupy w moim sklepie internetowym. Wiele cennych informacji o programach lojalnościowych ich działaniu i rodzajach znajdziecie na stronie https://jee.pl/jak-dziala-program-lojalnosciowy/ . Poradnik na pewno okaże się dla Was pomocy, podobnie zresztą jak wsparcie fachowców (np. z Interactive Systems) na etapie zaprojektowania programu indywidualnie dopasowanego do Waszej branży oraz oczekiwań.
ODPOWIEDZ