Jak wybrać biuro rachunkowe?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Post autor: lucyna »

Jak wybrać takich fachowców?
Wiem, że to rozwiązanie ma więcej sensu niż inne opcje, tylko nie wiem jak wybrać najlepsze biuro.
Tutaj http://taxmentor.pl/ widziałam takie biuro rachunkowe w Katowicach.
Widać na ich stronce, że zajmują się takimi sprawami dość kompleksowo.
Na co jeszcze zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Jak wybrać biuro rachunkowe?

Post autor: Hanka »

Oczywiście wybór odpowiedniego dla firmy biura rachunkowego to bardzo istotna kwestia i warto się nad tym zastanowić. Ale warto też pomyśleć nad wdrożeniem w firmie jakiś nowoczesnych systemów informatycznych, na przykład tych oferowanych przez firmę http://www.primesoft.pl/. Dzięki nim koszty związane z prowadzeniem księgowości Waszej firmy mogą ulec zmniejszeniu nawet o ponad 20% ;)
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Jak wybrać biuro rachunkowe?

Post autor: mari9022 »

Pamiętajcie, że biuro rachunkowe to też dla wielu osób bardzo dobry biznes, dlatego tak wiele osób jest chętnych, aby je prowadzić. Mimo wszystko jednak pracę zawsze trzeba sobie ułatwiać. Na stronie https://mb24.pl/ sprawdzicie sobie fajne oprogramowanie dla biur, które ułatwia kontakt biura z klientem i pomaga w rozliczeniach z ZUS i Ministerstwem Finansów.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Jak wybrać biuro rachunkowe?

Post autor: lenka77 »

Świetne biuro które u mnie sprawdza się od dawna to IRK Biuro Księgowe w Wołominie http://www.biurorachunkowewolomin.com.pl/ Pełen profesjonalizm, solidność i dobre podejście do klienta. Mnie o nic głowa nie boli, wszystkim się fachowo zajmują, także warto mieć na nich namiar.
Awatar użytkownika
MartaJ
Posty: 16
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:24

Re: Jak wybrać biuro rachunkowe?

Post autor: MartaJ »

Warto w tej kwestii korzystać z poleceń. Wybieranie w ciemno może się źle skończyć, kwestie podatkowe są niezwykle istotne. Ja ze swojej strony mogę polecić księgowość małej firmy wrocław. Biuro Pani Cyburt to był strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Jak wybrać biuro rachunkowe?

Post autor: ula24 »

Jeśli to ma być najlepsze i sprawdzone biuro rachunkowe w Katowicach to polecam kontakt z https://ask-finance.pl/. Obsługują i mniejsze i większe firmy, świadczą bardzo szeroki i kompleksowy zakres usług, obsługują także firmy z kapitałem zagranicznym. Zespół to specjaliści z różnych dziedzin, co gwarantuje wykonanie usług na jak najwyższym poziomie. Na czele zespołu stoi Anna Szafarczyk-Kasicka, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Dużo bardziej opłaca się teraz współpraca z biurem rachunkowym zewnętrznym niż zatrudnianie księgowej na etacie. O zaletach tego rozwiązania można też więcej przeczytać na stronie biura. I zapoznać się z dokładnym zakresem działalności.
ODPOWIEDZ