Jaki kurier

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Jaki kurier

Post autor: amroza »

Jakich kurierów polecacie? Szukam sprawdzonego kuriera, który dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Jaki kurier

Post autor: małka »

Ostatnio wiele osób mówi , że kurier DHL wychodzi bardzo tanio i jest solidny. Myślę, że właśnie z usług tego firm najlepiej korzystać, bo wiadomo że każdemu zależy na terminowości, choć oczywiście ceny też są ważne :)
Awatar użytkownika
Emiliaa
Posty: 62
Rejestracja: 24 paź 2019, 17:20

Re: Jaki kurier

Post autor: Emiliaa »

Jakiś czas temu miałam przyjemność korzystać z firmy sendit, dowiedziałam się o nich dzięki mojemu przyjacielowi. Szukałam bardzo długo firmy kurierskiej, która będzie tania, bo jak wiemy niektórzy sporo potrafią sobie policzyć za taką usługę. Na szczęście firma sendit ma całkiem korzystne ceny wręcz zadziwiająco niskie, mało tego szybka realizacja oraz bez problemowa. Rzadko się zdarza, że nadanie przesyłki jest tak tanie :)
Awatar użytkownika
annushka
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2020, 6:32
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: Jaki kurier

Post autor: annushka »

W Serocku dobrym kurierem mogą być taksówki. Zamawiacie taxi i mówicie, że usługa będzie polegać na transporcie przesyłki np w firmie Taxi Serock
Taxi Serock 24h - https://taxi-serock.com.pl
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Jaki kurier

Post autor: baina »

jak dla mnie, to tylko fastpost, maja bardzo fajna oferte, swiadcza wysokiej jakosci uslugi, zawsze dojezdzaja na czas
ODPOWIEDZ