konto bankowe

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
nagalia
Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:05

konto bankowe

Post autor: nagalia »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się na jakie konto bankowe się zdecydwać. ofert tyle że ja juz mam metlikw glowie, moze wy cos poradzicie, w jakich bankach macie konto i dlaczego, co was nakloniło ?
Awatar użytkownika
joao
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:15

Re: konto bankowe

Post autor: joao »

Ja mogę polecić Getinbank, mają bardzo dobre konto osobiste, idealne na start. Warunki naprawdę sensowne. Do tego coś, co mnie osobiście przekonało najbardziej, czyli rewelacyjna bankowość elektroniczna, czyli absolutna podstawa w nowoczesnej bankowości.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 91
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:51

Re: konto bankowe

Post autor: kasiunia »

Każdy z nas ma chyba konto bankowe.Uważam ,że zawsze najlepiej popytać w swoim banku jeśli szukacie nowego konta dla kogoś z rodziny - bo przecież nie bez przyczyny jesteście w tym banku.My też tak postąpiliśmy szukając konta dla studentki i postanowiliśmy najpierw porozmawiać u siebie i okazało się ,że jest mbank konto dla młodych - tak się ono nazywa. Bardzo nam odpowiadało więc nie szukaliśmy już dalej.
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Re: konto bankowe

Post autor: hanki4 »

Jeśli chodzi o korzystanie z konta bankowego, to nowe technologie bardzo ułatwiają nam funkcjonowanie w tym zakresie. Obecnie banki oferują nam coraz więcej udogodnień jak i zabezpieczeń byśmy mogli czuć się komfortowo korzystając z naszego konta. Warto zorientować się w temacie systemów bezpieczeństwa i różnego rodzaju zabezpieczeń jakie stosują banki. Tutaj możesz zyskać wiele informacji na ten temat https://wszczecinie.pl/jakie-systemy-be ... anki/45228
izkaa

Re: konto bankowe

Post autor: izkaa »

Jeśli rozważasz wzięcie kredytu gotówkowego lub hipotecznego, to bsraszyn jest zdecydowanie warty uwagi. Firma ta proponuje atrakcyjne warunki, a także zapewnia wysokiej jakości doradztwo klientom, co gwarantuje przejrzystość procesu i dostosowanie do osobistych potrzeb, więc może spodoba wam się takie rozwiązanie.
Wsyp

Re: konto bankowe

Post autor: Wsyp »

Przedsiębiorcy i osoby prywatne, które rozważają otwarcie konta bankowego na Litwie, powinny dokładnie przeanalizować dostępne opcje. Wybór odpowiedniego banku może mieć duże znaczenie dla przyszłych operacji finansowych. W tym kontekście, strona https://praktyczna-wiedza.pl/biznes-i-f ... krajowcow/ oferuje kompleksowe informacje, które mogą ułatwić podjęcie decyzji. Ostateczny wybór powinien uwzględniać zarówno opłaty bankowe, jak i jakość obsługi klienta.
dagaa

Re: konto bankowe

Post autor: dagaa »

Moim zdaniem dosyć dobrą opcją jest jednak zakup samochodu z zagranicy a vat . Faktycznie sporo osób zachwalało sobie współpracę z tą firmą tym bardziej, że jednak usługi są świadczone na wysokim poziomie
ODPOWIEDZ