Korepetycje

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Korepetycje

Post autor: mczay »

Cześć dziewczyny. Czy myślicie, że korepetycje dla dzieci moich pracowników będą dobrym rozwiązaniem? Chcę, aby moi pracownicy czuli, że naprawdę bardzo mi na nich zależy. Co myślicie na ten temat, a może macie jakieś propozycje? Nie wiem jak się za to zabrać :D
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Korepetycje

Post autor: mari9022 »

Moim zdaniem korepetycje dla dzieci pracowników będą strzałem w dziesiątkę. Zobaczysz, że Twoi pracownicy będą bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania. Jeśli zastanawiasz się jak to zorganizować, najlepiej podejmij współpracę z Benefit Tutor. Mają naprawdę fajną ofertę, a korepetycje odbywają się w formule Employee Benefits.
Żabka

Re: Korepetycje

Post autor: Żabka »

W firmie, w której pracuję zamierzają podjąć współpracę właśnie z Benefit Tutor. Jako jeden z kierowników miałam za zadnie rozeznanie terenu i muszę przyznać, że ma naprawdę fajną, dopracowaną ofertą, na tyle elastyczną aby dopasować się do potrzeb Twoich i Twoich pracowników.
kełka

Re: Korepetycje

Post autor: kełka »

Matematyka to ciężka sprawa, przynajmniej w przypadku moich dzieci. Dlatego musiałam szukać korepetycji. Dobrze, że koleżanka mi poleciła to miejsce https://akademiaucznia.eu/ . Dzieci chętnie korzystają z tych zajęć, a oceny są zdecydowanie lepsze. W końcu mam z głowy kłopot i w sumie nie płacę wcale wysokiej kwoty.
tośka g.

Re: Korepetycje

Post autor: tośka g. »

Wiesz co, teraz jest bardzo dobra oferta takich korepetycji i kursów powtórkowych online. Zajęcia są w małych grupach, kameralne, dzieciaki mogą więcej się nauczyć i mają materiał podany w zwięzłej, przystępnej formie. Wiem, że jest taka firma - IDEA KURSY i oni mają dobrą i niezłą cenową ofertę takich korepetycji (kursy maturalne też, kursy na egzamin 8 -klasisty etc.). Polecam "wgryźć się w ofertę" :)
KasiaŃ

Re: Korepetycje

Post autor: KasiaŃ »

Może dla kogoś z was będzie pomocny ten link dotyczący warsztatów pozalekcyjne jako sposób rozwijania zainteresowań u dzieci i młodzieży https://www.naucz-sie.pl/artykul/warszt ... ezy-130956
ósemka

Re: Korepetycje

Post autor: ósemka »

Tak jak @tośka g. polecam korepetycje od https://idea-kursy.edu.pl/ .
Zajęcia odbywają się na platformie ZOOM, kosztują 120 zł za godzinę, a można wybrać dla dziecka takie przedmioty jak j. polski, j. angielski, matematyka, fizyka, chemia. Moja córka korzystała, poprawiła oceny i nadrobiła zaległości. Także super sprawa. I co najważniejsze - skuteczna.
Słodziak

Re: Korepetycje

Post autor: Słodziak »

Korepetycje z języka angielskiego są również bardzo ważne jak z innego przedmiotu. jeśli nie wiesz jak wygląda gramatyka w języku angielskim, nie umiesz np. Co to jest mowa zależna w języku angielskim - tu jest wszystko fajnie wyjaśnionehttps://speakingo.com/pytania-w-mowie-zaleznej-reported-speech-questions/ . Zobacz jak łatwy może być język angielski i to nie tylko dzięki korepetycji
Słodziak1

Re: Korepetycje

Post autor: Słodziak1 »

Korepetycje z języka angielskiego są również bardzo ważne jak z innego przedmiotu. jeśli nie wiesz jak wygląda gramatyka w języku angielskim, nie umiesz np. Co to jest mowa zależna w języku angielskim - tu jest wszystko fajnie wyjaśnione https://speakingo.com/pytania-w-mowie-z ... questions/ . Zobacz jak łatwy może być język angielski i to nie tylko dzięki korepetycji
ODPOWIEDZ