Księgowa - gdzie?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Rweń

Księgowa - gdzie?

Post autor: Rweń »

Jest tutaj może ktoś z Lublina i może polecić jakieś dobre, sprawdzone biuro rachunkowe? Zależy mi na profesjonalizmie, to jasne, ale dobre ceny też są istotne ;)
Awatar użytkownika
Lukrecja
Posty: 131
Rejestracja: 20 wrz 2020, 20:01

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: Lukrecja »

Z Lublina to niestety nie wiem, ale w jakby ktoś szukał w Katowicach to na wysoką jakość usług księgowych traficie w biurze prawniczo-księgowym Wawrzynek https://biuro-wawrzynek.pl/ Można na nich polegać, są profesjonalni solidni, wszystkim fachowo się zajmują, wy się o nic nie musicie martwić. Do tego stawki maja zdecydowanie rozsądne.
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: morena »

Bardzo dobre, sprawdzone biuro rachunkowe z Przemyśla to Alba https://biurorachunkoweprzemysl.pl/ U nich możecie liczyć na skrupulatność, rzetelność oraz terminowość, po prostu pełen profesjonalizm i do tego korzystne stawki. Spodoba wam się tez ich fajne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: kasiakowa06 »

Rweń pisze: ↑02 gru 2020, 20:29 Jest tutaj może ktoś z Lublina i może polecić jakieś dobre, sprawdzone rensorg.pl biuro rachunkowe? Zależy mi na profesjonalizmie, to jasne, ale dobre ceny też są istotne ;)

Niestety nie kojarzę. Ale dobrze mieć zaufaną rachunkowość i księgową ze stowarzyszenia księgowych https://skwp.krakow.pl/

Obrazek
hankaa

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: hankaa »

Myślę, że warto rozważyć także https://morganizerfinansow.pl/ jako solidną opcję. Ten program jest wyjątkowo kompleksowy i przede wszystkim znacząco ułatwia proces wystawiania faktur.
Waldek

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: Waldek »

Ja bym rozważyła oferte aforti ac, niejednokrotnie obiło mi się o uszy, że są ekspertami i można im zaufać w sprawach księgowych, oraz administracyjnych, taka pomoc to duże odciążenie
wikaa

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: wikaa »

Możesz również rozważyć skorzystanie z oferty jak obsługa księgowa, na przykład https://www.groupeuroservice.pl/ . Wielu klientów docenia ofertę tego przedsiębiorstwa, zwłaszcza zaangażowanie ich obsługi klienta w efektywne rozwiązywanie spraw związanych z księgowością.
baśkaa

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: baśkaa »

Myślę, że https://www.oscbr.pl/ może być strzałem w dziesiątkę dla Twojej firmy. Jego skuteczność i zdolność do ułatwiania współpracy z klientami zyskały uznanie. To narzędzie, które może zrewolucjonizować Twoje podejście do biznesu.
Wrona

Re: Księgowa - gdzie?

Post autor: Wrona »

Z perspektywy e-commerce, bardzo ważne jest wybranie takiego oprogramowania księgowego, które jest skalowalne i może rosnąć wraz z firmą. Dobrze, gdy system księgowy posiada moduł do obsługi płatności online oraz zarządzania zapasami. Na stronie https://ksiegowego.pl/artykul/ksiegowos ... -co-wybrac znajduje się szczegółowa analiza dostępnych opcji.
ODPOWIEDZ