kto się zna na spawaniu?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Attractivexa
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 11:31

kto się zna na spawaniu?

Post autor: Attractivexa »

Bo mam parę pytań - nie tyle odnośnie samego procesu łączenia metalowych elementów (to tak w uproszczeniu :mrgreen: ) ale bardziej w kwestii niezbędnego w takich sytuacjach sprzętu. Interesują mnie zwłaszcza maszyny wykorzystywane do produkcji na skalę przemysłową. Specyfikacja techniczna takich urządzeń z https://www.hakspawanie.com.pl/ jest niezwykle złożona i potrzebuję paru wyjaśnień, zanim podejmę pewne decyzje biznesowe...
Ktoś tutaj będzie w stanie mi pomóc?
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: kto się zna na spawaniu?

Post autor: Juleczka »

Czyli masz zamiar założyć firmę o profilu produkcyjnym,jeśli dobrze rozumiem? Warto pomyśleć tutaj także o takich kwestiach jak np odpowiednie zarządzanie energią elektryczną no bo jak wiadomo takie maszyny działają w różnych trybach pracy a także w różnym stopniu pobierają energię. Taka stacja transformatorowa http://salwis.pl/stacja-transformatorowa/ ułatwi rozsądnym zarządzaniem prądem co zmniejszy nasze rachunki a to nie wpłynie na efektywnośc działania maszyn.
ODPOWIEDZ