Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Płaszczyk

Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: Płaszczyk »

Szukam firmy, która zajmie się pozycjonowaniem lokalnym. Najlepiej, jeśli byliby z Bielska Podlaskiego. Znalazłam taką firmę https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... -podlaski/. Macie o niej może jakieś informacje? Z tego wiem, to to zwiększa bezpośredni kontakt z klientem. Jak tu: https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lokalne/.Macie jakieś przemyślenia?
Awatar użytkownika
madziaskowa
Posty: 71
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:47

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: madziaskowa »

Ogólnie to w tym zakresie mam działania od http://mmsummit.pl którzy to kreują dla mojej firmy kompleksowo kampanię internetową. Wiele działań na portalach społecznościowych ale i właśnie pozycjonowanie. To potrzebne działania, bo dziś w ogromie informacji, musi być też i o nas głośno, by nie przepaść bez echa w tym chaosie.
Awatar użytkownika
olenka8
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2019, 12:10

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: olenka8 »

Najlepsza agencja któa jeszcze dodatkowo prowdzi profile na naszyc social mediach to https://www.cleveragency.pl/prowadzenie-linkedin
tidalą

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: tidalą »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://presscontent.pl/
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: milena »

Fajnie, że masz już na oku jakieś agencje. To ważne, żeby działania w sieci były dobrze prowadzone. Jak już się na nie zdecydujesz - podpytaj o możliwość działań w social mediach. Media społecznościowe mają ogromny potencjał i warto go wykorzystać. Rzuć okiem tu https://www.fox360.net/pl/firma/dlaczeg ... owych.html - dowiesz się dlaczego warto.
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: amroza »

A słyszeliście kiedyś o audycie seo? Tutaj http://zdalnymarketing.pl/wp/audyt-seo- ... e-przydac/ można o nim poczytać. Narzędzie bardzo przydatne w przypadku pozycjonowania, pozwala uzyskać lepsze wyniki przy mniejszych nakładach finansowych
gośka

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: gośka »

Moim zdaniem marketing internetowy to dział, który warto zlecić specjalistom. Do tego, żeby działania przyniosły oczekiwane efekty potrzebna jest naprawdę ogromna wiedza. Ja po zapoznaniu się z podcastem ze strony https://piotrpolok.pl/podcast/ postanowiłam skontaktować się z jego twórcą. Zdecydowałam się na współpracę z Panem Piotrem i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Oby dalej układało się tak samo.
reklamać32

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: reklamać32 »

Mam swoją firmę, zdaje sobie sprawę z tego że konkurencja na rynku jest bardoz duża . Dlatego zatrudnniłam firmę która zna się na tym bo ma już wieloletnie doświadczenie. agencja social media wrocław bardo fajny artykył o startegii marketingowej. Jestem zadowolona bo podrzucili mi kilka fajnych pomysłów.
nat112

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: nat112 »

Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w pozycjonowaniu lokalnym, polecam skontaktować się z Rekinami Sukcesu z Wrocławia. Są to eksperci w dziedzinie SEO, w tym lokalnego SEO Wrocław, co może być kluczowe dla poprawy widoczności Twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google w Twoim regionie. Dodatkowo, oferują oni usługi związane z kampaniami reklamowymi na Instagramie, Facebook Ads oraz Google Ads, które mogą zwiększyć Twoją obecność online
Gargamel

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: Gargamel »

Tworzenie spersonalizowanych doświadczeń dla użytkowników mediów społecznościowych może znacznie zwiększyć zaangażowanie. Poznaj swoich odbiorców i dostosuj treść, aby była dla nich bardziej relewantna. Jak tworzyć spersonalizowane treści, dowiesz się na https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... al-mediach oraz pamiętaj, że im bardziej treść jest dostosowana do indywidualnego odbiorcy, tym większe prawdopodobieństwo, że wzbudzi zainteresowanie.
Daluś

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: Daluś »

Hashtagi to znakomite narzędzie do śledzenia trendów i dyskusji w mediach społecznościowych. Umożliwiają one grupowanie postów według określonych słów kluczowych, co ułatwia użytkownikom znalezienie interesujących ich treści. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak efektywnie używać hashtagów, odwiedź https://adnext.pl/baza-wiedzy/hashtag/ i używanie popularnych hashtagów może zwiększyć zasięg Twoich postów, ale ważne jest, aby były one związane z tematyką Twoich wiadomości.
Mośka121

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: Mośka121 »

Bardzo ciekawe i pomocne artykuły znajdziecie na blogu https://www.portel.pl/strefa-biznesu/ja ... 36780?sh=1 tam opisane są strategie i metody skutecznej reklamy. Tam też wdziałam wpis dotyczący pozycjonowania i reklamy google ads. Poczytajcie sobie. Zachęcam.
Koral

Re: Marketing internetowy Bielsk Podlaski

Post autor: Koral »

W erze cyfrowej, efektywny marketing wymaga nie tylko tradycyjnych metod, ale także innowacyjnego podejścia do komunikacji marki w mediach społecznościowych i innych kanałach online. Agencja AdNext, dostępna tutaj https://adnext.pl/ dzięki swojemu doświadczeniu i kreatywności, pomaga firmom w skutecznym docieraniu do ich celowych grup odbiorców.
ODPOWIEDZ