Outsourcing usług

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Outsourcing usług

Post autor: mama_kama »

Chcę was dopytać o outsourcing usług. Ściślej oferty ze stron typu https://www.aterima-work.pl/. Czy wykorzystujecie je do rozwoju swoich firm? Jeżeli tak to w jakim zakresie? Jakich problemów można się spodziewać?
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Outsourcing usług

Post autor: Alva »

Ja w zakresie logistyki magazynowej i transportu zewnętrznego korzystam z outsourcingu. Zadania te powierzyłam firmie KMC Services, która tak świetnie usprawniła i zoptymalizowała powyższe procesy w moim przedsiębiorstwie, iż moje dochody wzrosły o jakieś 50% a koszty z kolei zostały obniżone. Genialni fachowcy, dlatego pozostawiam namiar: https://kmc-services.com.pl/ . Świadczą kompleksowe usługi logistyczne, zajmują się nawet projektowaniem i budową magazynów.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Outsourcing usług

Post autor: Juleczka »

Z tego co się orientuję to transportem ładunków ponadnormatywnych i pochodnych zajmuje się firma magemar . Na ich stronie https://magemar.com.pl/ możecie podejrzeć pełną oferte usług transportowych - droga morską i lądową. Dostosowują się do potrzeb każdego klienta
Awatar użytkownika
ola123
Posty: 105
Rejestracja: 08 cze 2020, 11:07

Re: Outsourcing usług

Post autor: ola123 »

My korzystamy z usługi jaką jest outsourcing IT - https://www.mineit.pl/uslugi/aurora - tutaj możesz sobie poczytać o tym więcej :) Nie chcieliśmy inwestować w dział IT, więc takie rozwiązanie jest dla nas najwygodniejsze i najbardziej opłacalne :)
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 191
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Outsourcing usług

Post autor: penelopa »

Outsourcing IT to dosyć popularna usługa, dla wielu firm jest też opłacalna. Warto wybrać do tego odpowiednich specjalistów. Na tą firmę https://www.trustit.pl/outsourcing-it/ można na pewno liczyć bo korzystamy z jej usług od jakiegoś czasu i myślę że warto sięgać po ofertę takich firm IT.
Ważka

Re: Outsourcing usług

Post autor: Ważka »

Co by nie mówić to jak najbardziej jest to całkiem fajne rozwiązanie i ja jestem zdania, że na pewno warto jest się nim zainteresować. W moim przypadku także fajnie na stronie http://www.netmagia.pl/outsourcing-plac ... -wiedziec/ wyjaśniono czym jest outsourcing płac i na czym de facto on polega.
ODPOWIEDZ