Outsourcing usług

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Outsourcing usług

Post autor: mama_kama »

Chcę was dopytać o outsourcing usług. Ściślej oferty ze stron typu https://www.aterima-work.pl/. Czy wykorzystujecie je do rozwoju swoich firm? Jeżeli tak to w jakim zakresie? Jakich problemów można się spodziewać?
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Outsourcing usług

Post autor: Alva »

Ja w zakresie logistyki magazynowej i transportu zewnętrznego korzystam z outsourcingu. Zadania te powierzyłam firmie KMC Services, która tak świetnie usprawniła i zoptymalizowała powyższe procesy w moim przedsiębiorstwie, iż moje dochody wzrosły o jakieś 50% a koszty z kolei zostały obniżone. Genialni fachowcy, dlatego pozostawiam namiar: https://kmc-services.com.pl/ . Świadczą kompleksowe usługi logistyczne, zajmują się nawet projektowaniem i budową magazynów.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Outsourcing usług

Post autor: Juleczka »

Z tego co się orientuję to transportem ładunków ponadnormatywnych i pochodnych zajmuje się firma magemar . Na ich stronie https://magemar.com.pl/ możecie podejrzeć pełną oferte usług transportowych - droga morską i lądową. Dostosowują się do potrzeb każdego klienta
Awatar użytkownika
ola123
Posty: 105
Rejestracja: 08 cze 2020, 11:07

Re: Outsourcing usług

Post autor: ola123 »

My korzystamy z usługi jaką jest outsourcing IT - https://www.mineit.pl/uslugi/aurora - tutaj możesz sobie poczytać o tym więcej :) Nie chcieliśmy inwestować w dział IT, więc takie rozwiązanie jest dla nas najwygodniejsze i najbardziej opłacalne :)
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Outsourcing usług

Post autor: penelopa »

Outsourcing IT to dosyć popularna usługa, dla wielu firm jest też opłacalna. Warto wybrać do tego odpowiednich specjalistów. Na tą firmę https://www.trustit.pl/outsourcing-it/ można na pewno liczyć bo korzystamy z jej usług od jakiegoś czasu i myślę że warto sięgać po ofertę takich firm IT.
Ważka

Re: Outsourcing usług

Post autor: Ważka »

Co by nie mówić to jak najbardziej jest to całkiem fajne rozwiązanie i ja jestem zdania, że na pewno warto jest się nim zainteresować. W moim przypadku także fajnie na stronie http://www.netmagia.pl/outsourcing-plac ... -wiedziec/ wyjaśniono czym jest outsourcing płac i na czym de facto on polega.
Rumak

Re: Outsourcing usług

Post autor: Rumak »

Outsourcing to praktyka zlecania określonych zadań, procesów lub usług firmom zewnętrznym. Jest to strategia, która pozwala firmom skoncentrować się na swoich głównych kompetencjach, redukując jednocześnie koszty operacyjne. W artykule https://powiatowa.info/artykul/outsourc ... to/1201846 szczegółowo omówiono zalety outsourcingu, w tym dostęp do specjalistycznej wiedzy i technologii, co jest kluczowe dla firm, które chcą pozostać konkurencyjne w swoich branżach.
Dżony

Re: Outsourcing usług

Post autor: Dżony »

Outsourcing IT niesie za sobą wyzwania związane z przestrzeganiem przepisów o ochronie danych, takich jak RODO. Firmy muszą upewnić się, że ich dostawcy usług IT stosują się do tych samych standardów ochrony danych, co oni sami. To wymaga nie tylko odpowiedniej selekcji dostawcy, ale także stałego monitorowania i weryfikacji ich działań. Artykuł na temat przestrzegania przepisów o ochronie danych w outsourcingu IT jest dostępny tutaj https://nowagazeta.pl/artykul/bezpiecze ... ch/1512074 co może być pomocne w zrozumieniu tego zagadnienia.
ODPOWIEDZ