Praca - biznes jako trener personalny?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Praca - biznes jako trener personalny?

Post autor: mama_kama »

Czy warto szkolić się w tym kierunku? Sport od zawsze był moją pasją. Ale ostatnio zastanawiam się nad zmianą i właśnie tym by tę pasję przełożyć na biznes. Na https://health-factory.pl/ są już dostępne nowe terminy szkoleń w Akademii w kilku miastach w Polsce. Czy ktoś może te kursy ukończył? Lub może pracuje jako trener i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Praca - biznes jako trener personalny?

Post autor: miszka »

Taka praca jest fajna, jeśli ktoś lubi pracę z ludźmi. Trzeba jednak dokładnie skalkulować sobie ile będziemy zarabiać, aby później się nie rozczarować. Tutaj https://fachpraca.pl/kalkulator-wynagro ... 00-brutto/ można skorzystać z kalkulatora wynagrodzeń i sobie wszystko dokładnie wyliczyć. Myślę, że taka wiedza będzie bardzo przydatna.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Praca - biznes jako trener personalny?

Post autor: Hanka »

A gdzie robicie sobie kursy na trenerów personalnych? Czy ktoś z Was robił może taki kurs w firmie szkoleniowej Kar-Group? Ja widziałam ostatnio taką ofertę na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-t ... ersonalny/. Co o niej sądzicie? Czy warto tam zrobić takie szkolenie?
ODPOWIEDZ