Praca w

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 15
Rejestracja: 02 sty 2020, 11:54

Praca w

Post autor: Malina »

Szukasz pracy w branży nieruchomości? Zależy Ci na tym aby firma była dobrym pracodawcą a Ty abyś mógł uczyć się i zdobywać nowe doświadczenie od najlepszych? Polecam Status nieruchomości praca. Ja pracuje tam od lat i bardzo sobie cenię ich jako pracodawców. Więcej informacji a aktualnych rekrutacjach na stronie: http://status.pl/kariera-status/ :)
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Praca w

Post autor: audrey »

Ja zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granicą. Od jakiegoś już czasu w Niemczech wzrasta zapotrzebowanie na opiekunki dla seniorów. To zajęcie jest tam bardzo cenione, więc można sobie zarobić. Póki co szukam informacji w tym temacie i tutaj http://bravecare.pl/pl/pozyteczne-rady/ znalazłam informacje, które mnie interesują. Sąsiadka jakiś czas temu wyjechała i bardzo sobie chwali zarówno warunki pracy, jak i zarobki.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
ODPOWIEDZ