Rolnictwo jako biznes

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Ślimak233

Rolnictwo jako biznes

Post autor: Ślimak233 »

Siemanko, są tu jacyś rolnicy? Mam pytanko, gdzie się zaopatrujecie? Generalnie ostatnio trochę czytałam i podobno bardzo fajne zaopatrzenie rolnicze jest dostępne tutaj https://sobianek.pl/. Mają spory wybór i z tego co widzę, oferują tez bardzo dobre ceny przy większych, hurtowych zakupach.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Rolnictwo jako biznes

Post autor: mczay »

Jak chcesz zając się rolnictwem to musisz mieć wiedzę, ziemię i pieniądze i wszystko to w dużej ilości. Dzisiejsze rolnictwo to nowoczesne firmy które są wysoko zautomatyzowane i wyglądają czasem jak fabryki. Ważne też jaki kierunek obierzesz, dlatego o rolnictwie możesz czytać na stronie https://rolne24.pl/
Baśka

Re: Rolnictwo jako biznes

Post autor: Baśka »

Uważam, że właśnie wiele osób tak żyje i jak najbardziej samo rolnictwo jest czymś niezwykle istotnym. Ja za to interesuję się uprawą pszenicy i staram się na ten temat jak najwięcej dowiedzieć. Po przeczytaniu wpisu https://www.zyciepabianic.pl/styl-zycia ... enicy.html wiem również jak należy przeprowadzać zabieg skracania pszenicy.
Bałwanek

Re: Rolnictwo jako biznes

Post autor: Bałwanek »

Ogólnie należy powiedzieć, że samo rolnictwo jest niezwykle interesujące i właśnie dlatego ja również się tą tematyką zainteresowałem. Bardzo zaintrygowało mnie także to co przeczytałem na stronie https://duzarodzina.pl/czym-jest-septorioza/ i faktycznie na pewno warto wiedzieć czym jest septorioza.
Mazko

Re: Rolnictwo jako biznes

Post autor: Mazko »

W temacie biznesu "rolniczego" pozostając, może ktoś z Was ma doświadczenia z hodowlą trzody chlewnej? Mamy problem z wykryciem w odpowiednim czasie rui u loszek, a nie możemy sobie już pozwolić finansowo na takie straty, jakie generują u nas ostatnio puste dni. Dobre opinie krążą na temat produktu pomocnego w wykrywaniu rui - BoarBetter. Ktoś z Was stosuje na swoich loszkach?
Kartofel

Re: Rolnictwo jako biznes

Post autor: Kartofel »

Chcąc zmaksymalizować plony z mojej uprawy, postanowiłem poszukać nowoczesnych metod pielęgnacji roślin. Na stronie https://www.syngenta.pl/blog/uprawy znalazłem wiele przydatnych porad dotyczących tego tematu. Każdy rolnik powinien się z nimi zapoznać.
tośkaa

Re: Rolnictwo jako biznes

Post autor: tośkaa »

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na Solis s75 https://solistraktor.pl/product/s75-shuttle-xl/ . Widziałam, że oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna i przede wszystkim też podejście do spraw klientów jest profesjonalne
ODPOWIEDZ