Sala konferencyjna - jak wybrać?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: lucyna »

Jak wybrać odpowiednią na zorganizowanie konkretnego eventu?
Tutaj https://hthouseboats.com/sala-konferencyjna/ jest taka sala konferencyjna nad morzem na przykład.
Widać, że mają tam niezbędne zaplecze jeśli chodzi o sprzęt, bazę noclegową itd.
Czy fakt, że ta sala ma atrakcyjną lokalizację ma też duże znaczenie?
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: miszka »

Tutaj https://nadmorski.pl/ jest sala konferencyjna warta uwagi. Hotel posiada wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb. Należy przede wszystkim stawiać na jakość. Takie wydarzenie musi mieć bowiem odpowiednią oprawę. Na stronie macie wszelkie niezbędne informacje na temat znajdującego się tam centrum konferencyjnego.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: WolciaK »

Szukając ciekawego i dobrze wyposażonego hotelu ze świetną salą konferencyjną to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez hotel Traffic jeśli chodzi o Poznań https://www.hoteltraffic.pl/poznan/konferencje w przypadku którego będziecie mogli liczyć na świetne wsparcie obsługi, przestronne sale z bogatym wyposażeniem między innymi jeśli chodzi o multimedia różnego typu.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: Szyszyka »

Jest to ważne, sprawdźcie uwagę na to co jest dostępne na miejscu, tak żeby niczego wam nie zabrakło. Organizacja konferencji to także i wiele innych wyzwań. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://papilioagency.com/modelki/warszawa/ Znajdziecie tu modelki i hostessy do pomocy przy różnych eventach biznesowych.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: lenka77 »

My organizowaliśmy konferencję w Pułtusku w hotelu Milord http://www.milordhotel.pl/ i wszystko było perfekcyjnie z ich strony zorganizowane. Do tego hotel jest pięknie urządzony w angielskim stylu, dookoła jest ładna zieleń, także miejscówka jest bardzo dobra. My na pewno jeszcze wrócimy tam z organizacją imprezy firmowej, takie są plany.
Awatar użytkownika
Róża
Posty: 54
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:41

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: Róża »

Ja ze swojej strony polecam hotel www.hoteleclipse.pl, który oferuję właśnie salę konferencyjne w pełni wyposażone. Hotel znajduję się w miejscowości Domasław k/Wrocławia.
Awatar użytkownika
Lilka
Posty: 20
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:32

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: Lilka »

Potrzebne mi są namiary na sale konferencyjne blisko poznania . Interesuje mnie wyłącznie wysoki standard wyposażenia oraz elegancki i nowoczesny wygląd. Prawdopodobnie zwrócę się z tym do biura nieruchomości Luvena, ponieważ mają bardzo ciekawą ofertę jeśli chodzi o wynajem takich pomieszczeń. Podobno oferują także wyjątkowo korzystne warunki cenowe.
Błażej

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: Błażej »

Mnie interesuje sala konferencyjna pod Warszawą, która będzie dobrze wyposażona. Zależy mi też, żeby uczestnicy mieli możliwość noclegu na miejscu, oraz zjedzenia dobrego obiadu. Znacie coś takiego? Słyszałem, że Perła Leśna ma całkiem dobrą ofertę, korzystaliście kiedyś z ich hotelu?
Różowa Pantera

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: Różowa Pantera »

Obecnie z uwagi na pandemię organizowanie konferencji w zasadzie zanikło.Nie mówię tutaj o konferencjach organizowanych on-line. Jednak bezpośredni kontakt z innymi osobami z branży czy osobami z firmy, poza miejscem pracy jest wyjątkowo ważną sprawą. Właśnie na takich imprezach załatwiane są duże deale. Idealnym miejscem do organizacji imprez , gdzie robi się duży biznes jest Dwór Korona Karkonoszy - https://www.koronakarkonoszy.pl/dla-firm/ .Miejsce z pokojami do wynajęcia , położone w pięknym miejscu.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: malinka11 »

Przede wszystkim powinna być dopasowana do Twoich potrzeb, a także możliwości spotkań. Dlatego sale konferencyjne Konstancin Jeziorna są opcją najlepszą z możliwych, która daje szansę na jak najbardziej profesjonalne szkolenia w świetnym miejscu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na ten temat, polecam zajrzeć na stronę https://evapark.pl/sale-konferencyjne/ gdzie znajdziesz wszystkie wytyczne.
Awatar użytkownika
darekrybak
Posty: 65
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:01

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: darekrybak »

Wybór sali konferencyjnej https://ckadn.pl/ to przede wszystkim wybór miejsca, które ma szansę stać się czymś, co będzie wizytówką firmy czy placówki, które są obecne na danej konferencji czy evencie, Zresztą organizacją takich imprez powinny zajmować się firmy, które mają doświadczenie. Bo jednak takie konferencje bardzo często skupiają wielu uczestników i bywają bardzo aktywne.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Sala konferencyjna - jak wybrać?

Post autor: Hanka »

Na pewno taka hala konferencyjna powinna być odpowiednio wyposażona. Przydać się tam może między innymi mównica konferencyjna. Ja widziałam ostatnio takie mównice na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/mownice-konferencyjne. Wydaje mi się, że pod względem cenowym wypadają tam one całkiem atrakcyjnie ;)
ODPOWIEDZ