Serwer VPS

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Serwer VPS

Post autor: hanki4 »

Witam! Potrzebuję kupić prywatny serwer wirtualny i nie bardzo wiem gdzie najlepiej ? Może mi polecicie coś ?Czytałem że warto wybrać www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-pr ... erver.aspx
Oferują oni najtańsze VPSy w Polsce a dodatkowo teraz 30% taniej na wszystkie plany Cloud VPS.Myślicie że to fajna oferta ?
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Serwer VPS

Post autor: audrey »

Serwer wirtualny to jest ale też warto pomyśleć o sieci wirtualnej takiej prywatnej VPN. Ja po tym jak przeczytałam na https://vpn.co.pl o wirtualnej sieci prywatnej to wraz z mężem podjęliśmy decyzję o tym, że musimy wykupić licencję na taką siec, ponieważ czujemy się inwigilowani i uważamy, ze nie ma bezpieczeństwa w sieci. Cokolwiek nie przeglądamy, wszystko co piszemy jest inwigilowane. My chcemy by połączenia nasze z internetem były odpowiednio chronione dlatego zdecydowaliśmy, że kupimy VPN. Dla nas i dla dzieci.
ąkon

Re: Serwer VPS

Post autor: ąkon »

podczas gdy myślę o tym, aby się nad tym rozwodzić, ale pojawiła się myśl: czy istnieje naprawdę zdecentralizowane rozwiązanie, które nie jest w ogóle powiązane z serwerami innych osób w celu nawiązywania połączeń? Tak jak umieszczam oprogramowanie na każdym węźle, uruchamiam je z uchwytami, a następnie obraca się samo https://en.finevpn.org/how-to-set-up-a- ... windows-7/, każdy węzeł obsługuje adresy wszystkich innych węzłów i nie ma znaczenia, że ​​węzły są pod NAT, z adresami dynamicznymi i w ogólnie wszystko jest złe.
Jacekś17

Re: Serwer VPS

Post autor: Jacekś17 »

Na https://www.host1.eu/vps.html tez jest dostępna na takie właśnie serwery. Wydaje mi się, że też ważną jest cena. Można też poczytać opinie o serwerach i na tej podstawie dokonać zakupu. A ofert jest bardzo dużo. Ważne jest też by serwer spełniał nasze oczekiwania.
ODPOWIEDZ