Sprzedaż online

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
kami992
Posty: 138
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:59

Sprzedaż online

Post autor: kami992 »

Jak sobie pomagacie w sprzedaży online? Pytam, ponieważ znajoma poleciła mi świetne narzędzie, jakim jest https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Skorzystajcie sobie z 30 dniowego okresu próbnego i koniecznie dajcie znać, czy możliwości, jakie daje to narzędzie są dla Was wystarczające.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Sprzedaż online

Post autor: devi992 »

Wydaje mi się, że takie narzędzie do zarządzania sprzedaży online będzie jedyną opcją, ponieważ jest to wszystko pod taką sprzedaż online ukierunkowane. Przetestuj i sprawdź. Ja chyba też zainteresuje się wFirmą. Od jakiegoś czasu wydaje mi się, że ich możliwości są najlepsze na rynku.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:26

Re: Sprzedaż online

Post autor: duff231 »

Hejka, korzytacie już z tego? Czy to jest łatwe w obsłudze i jaka jest tego cena?
Awatar użytkownika
Djmax
Posty: 60
Rejestracja: 05 kwie 2019, 16:01

Re: Sprzedaż online

Post autor: Djmax »

duff231 pisze: ↑04 kwie 2019, 16:31 Hejka, korzytacie już z tego? Czy to jest łatwe w obsłudze i jaka jest tego cena?
Jeżeli chodzi o obsługę, to masz tam do dyspozycji pomoc fachowców z zakresu księgowości ;). Program jest teraz na promocji, wejdz sobie na https://wfirma.pl/ksiegowosc i wybierz ,,cennik".
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Sprzedaż online

Post autor: mari9022 »

Hmmm... Może sprawdźcie sobie darmowy okres próbny? Wydaje mi się, że będzie to najwygodniejsze do skorzystania. Możecie znaleźć sobie na stronie przeróżne możliwości, jakie system będzie Ci dawał. Przede wszystkim faktury personalizowane. Możesz też skorzystać z integracji z z narzędziem do samodzielniej windykacji należności, a to bardzo fajna opcja.
Awatar użytkownika
Nuniek
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:57
Kontakt:

Re: Sprzedaż online

Post autor: Nuniek »

Ciekawą alternatywą jest Faktura Small Business. Jeżeli ktoś szuka program do fakturowania żeby uprościć wszelkie formalności to będzie jak najbardziej ok :) ma też wsparcie pomocy technicznej w razie problemów, jest stale aktualizowany, można w nim wystawiać szereg dokumentów i wysyłać je mailem do klientów.
Awatar użytkownika
kami992
Posty: 138
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:59

Re: Sprzedaż online

Post autor: kami992 »

Nuniek pisze: ↑10 kwie 2019, 12:05 Ciekawą alternatywą jest Faktura Small Business. Jeżeli ktoś szuka program do fakturowania żeby uprościć wszelkie formalności to będzie jak najbardziej ok :) ma też wsparcie pomocy technicznej w razie problemów, jest stale aktualizowany, można w nim wystawiać szereg dokumentów i wysyłać je mailem do klientów.
Może byłaby to również interesująca opcja, ale wFirma dodatkowo, oprócz faktur daje takie możliwości, jak integracja z drukarką fiskalną, integracja z magazynem, zintegrowanie z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM, połączenie z systemem do księgowości online i wiele, wiele innych możliwości i wszystko to za bardzo fajną cenę.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Sprzedaż online

Post autor: devi992 »

Teraz, po Waszych wszystkich pozytywnych komentarzach i opiniach, na pewno się zdecyduję! Jestem przekonana, że będzie to system, który pozwoli mi dobrze i sprawnie zarządzać firmą.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Sprzedaż online

Post autor: WolciaK »

Jeśli chcesz skutecznie zarządzać sprzedażą, czy zespołem w firmie to koniecznie sprawdź Microsoft CRM , dzięki któremu w naszym przypadku organizacja pracy jest dużo łatwiejsza i może w końcu uda się także Wam mieć nad najważniejszymi rozwiązaniami odpowiednią kontrolę przez co zwiększy się skuteczność pracy oraz zyski. My bez pójścia w innowacje przy zarządzaniu firmą moglibyśmy bardzo zwolnić z produkcją i rozwojem, natomiast idziemy krok po korku coraz wyżej :)
guzik

Re: Sprzedaż online

Post autor: guzik »

Prowadząc sprzedaż online ważne jest, by wiedzieć jakie są rodzaje lojalności klientów i jakie grupy klientów warto zdobywać. Musisz wiedzieć, jakie wartości oferujesz swoim klientom i jak możesz zapewnić im najlepszą obsługę. Przeczytaj artykuł https://innoship.com/pl/jakie-sa-rozne- ... -zdobywac/, aby dowiedzieć się więcej.
ingaa

Re: Sprzedaż online

Post autor: ingaa »

Ogólnie też bardzo korzystnie prezentuje się Oferta wycieraczek do szyb samochodowych - OXIMO . Z tego co słyszałam to wycieraczki jakie można tutaj kupić są bardzo dobrej jakości i przede wszystkim też wybór jest dosyć duży
ODPOWIEDZ