System klasy ERP - opinie

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

System klasy ERP - opinie

Post autor: lucyna »

Szukam informacji i opinii z tym związanych.
Tutaj https://icon24.pl/co-to-jest-system-erp/ widziałam, że jest dokładniej przedstawiony taki system klasy ERP.
Byłabym jednak wdzięczna za jakieś podpowiedzi takie wynikające z doświadczenia.
Może ktoś korzysta na co dzień z takich rozwiązań i podpowie coś więcej?
Chętnie poczytam o waszych doświadczeniach.
tomaszów

Re: System klasy ERP - opinie

Post autor: tomaszów »

Ja słyszałem, że dobrym rozwiązaniem dla produkcji seryjnej są właśnie Systemy klasy ERP , które optymalizują wszystkie procesy z tym związane https://www.streamsoft.pl/produkcja/produkcja-seryjna/
Awatar użytkownika
kapra
Posty: 48
Rejestracja: 15 lip 2020, 10:31

Re: System klasy ERP - opinie

Post autor: kapra »

Berberis - kwestia dopasowania odpowiedniej wersji rozwiązań i wówczas wszystko powinno fajnie działać. Nie twierdzę, że od razu osiągniecie jakieś cudowne rezultaty, bo wszystko wymaga czasu, ale sporo da się osiągnąć. Wiem, jak to wyglądało u nas, co miało znaczenie, a co w ogóle go nie miało. Zwracajcie na to uwagę.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: System klasy ERP - opinie

Post autor: selena »

No dobra, a co z contact center? Czy w tej kwestii też jesteście w stanie mi coś doradzić, polecić? Powiem wam szczerze, że od dłuższego czasu interesuję się tym tematem i póki co, w oko wpadła mi oferta https://www.cludo.pl/integracje/msdynamics/ Chętnie dowiem się, co wy sądzicie na ten temat.
sótto

Re: System klasy ERP - opinie

Post autor: sótto »

Czego nie powiem, to i tak może się okazać, że jednak nie będziecie zdania, że to dobra opcja. Dlatego wydaje mi się, że jednak lepiej posłuchać innych. Dokumentacja elektroniczna podobno ma być u nas wdrażana, ale nic o tym więcej nie powiem. Na razie tego nie użytkuję, więc nie mogę powiedzieć, jak to dokładniej działa.
ODPOWIEDZ