Szkolenia

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Szkolenia

Post autor: Hanka »

A jakie szkolenia warto Waszym zdaniem przeprowadzić dla pracowników w firmie? My zastawiamy się nad szkoleniem z zakresu wiedzy o ochronie danych osobowych i znajomości przepisów RODO o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. Jak sądzicie, warto zdecydować się na przeprowadzenie w firmie takiego kursu?
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Szkolenia

Post autor: greska21 »

Zdecydowanie dla pracowników warto przeprowadzić szkolenia z zakresu ppoż. , takie przeprowadza na przykład firma SEKA https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... enia-ppoz/ . Ważna jest też taka informacja, że takie szkolenia mogą przeprowadzić online. Jak najbardziej rzetelnie i na wysokim poziomie. W tej firmie czy na żywo czy online, bardzo wysoki poziom usług jest zawsze ten sam.
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Szkolenia

Post autor: mira_mira »

Jeśli pracujecie w księgowości czy zajmujecie się doradztwem podatkowym to szczerze polecam szkolenia organizowane przez panią Martę Niziołek. Tu znajdziecie szczegółowe informacje na temat tematyki, terminów i lokalizacji https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Super organizacja, prowadząca ma wieloletnie doświadczenie, jest praktykiem biznesu i potrafi się dzielić swoją wiedzą w bardzo ciekawy sposób.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2019, 13:40

Re: Szkolenia

Post autor: Saszka »

Wszystkie z wymienionych wyżej są wartościowe, jednak dla mnie takie szkolenie: https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-medyczne/ powinno być podstawowym, w jakie firma inwestuje.
Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, szczególnie, jeśli pracują w warunkach, które mogą być niebezpieczne lub grozić urazami, to podstawa.
A zdaje mi się, że bardzo mało firm stawia takie szkolenia na pierwszym miejscu, prawda? Co sądzicie na ten temat? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 568
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Szkolenia

Post autor: tormund91 »

Szkolenia dla pracowników są bardzo ważne, jeśli chcemy żeby budowali swoje doświadczenie, bo głównie my na tym skorzystamy. Im pracownik więcej umie, tym jest cenniejszy dla firmy, dlatego też doceniajmy ich pracę większymi premiami czy nagrodami. Skorzystajcie z oferty tej firmy: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ i dajcie znać.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Szkolenia

Post autor: selena »

Owszem, warto brać udział w różnego rodzaju szkoleniach - dzięki nim uda wam się zdobyć wiedzę, znaleźć lepszą prac itd - same zalety. Jeśli interesuje was branża budowlana, to pamiętajcie o tym, że kluczem do sukcesu są uprawnienia budowlane Aby zdać egzaminy pisemne i ustne, jest odpowiednie przygotowanie. Ze swojej strony mogę polecić wam stronę uprawnienia-budowlane.pl gdzie znajdziecie opracowane pytania - ja sama miałam okazję z nich korzystać.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Szkolenia

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli szukacie szkoleń dla firm oraz coaching biznesowy to polecam zapoznać się z coach wrocław naprawdę super opcja. Coaching jest teraz bardzo popularny ale wcale mnie to nie dziwi bo super sprawa. Byłam dlatego naprawdę serdecznie polecam.
ODPOWIEDZ