szyld czy kaseton?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
krysiasin
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 11:08

szyld czy kaseton?

Post autor: krysiasin »

Co lepiej powiesić przed wejściem do swojego sklepiku?
Zajmuję się, jakby to ładnie powiedzieć, redystrybucją oldschoolowej odzieży ;) Na brak klientek i klientów nie narzekam, ale zawsze mogłoby ich być więcej - więc zastanawiam się nad zainwestowaniem w reklamę, "oprawienie" moich skromnych progów :D Na początek coś widocznego z daleka, z jakąś chwytliwą nazwą, czyli albo szyld, albo kaseton w stylu http://reklama-efekt.pl/kasetony-reklamowe/ - która opcja ma Waszym zdaniem większą szansę przyciągnąć uwagę osób przechadzających się w pobliżu???
Awatar użytkownika
kólka
Posty: 106
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:08

Re: szyld czy kaseton?

Post autor: kólka »

Jeśli nie brakuje Ci klientów to bardzo dobrze. Ale to też nie oznacza, że masz się nie reklamować, bo to akurat powinno się cały czas robić. Bo dzięki temu interes będzie się cały czas kręcił. Pomyśl o tym i także warto zapoznać się z tym co robi agencja http://capability.pl/ bo oni mogą Ci naprawdę pomóc.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: szyld czy kaseton?

Post autor: wariatka »

Na pewno warto jest w dzisiejszych czasach jak najwięcej inwestować w reklamę aby zdobyć klientów. Jeśli szukacie ciekawych i sprawdzonych sposobów na promocję firmy, polecam wam skontaktować się z agencją http://primaverapr.pl/ . Oni już spokojnie wykonają za was kompletną kampanię reklamową.
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: szyld czy kaseton?

Post autor: Alinka00 »

Chcąc zyskać jeszcze większą popularność oraz większą liczbę klientów warto pokusić się o reklamę firmy w internecie. Najlepiej sprawdzi się tu szerokie pozycjonowanie. To zadanie można powierzyć profesjonalnej firmie jak Toprank - https://toprank.pl/ Doświadczeni specjaliści, którzy znają się na rzeczy dopasują taktykę pozycjonowania do profilu działalności Waszej firmy, tak, żeby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty końcowe.
Awatar użytkownika
migotka
Posty: 40
Rejestracja: 06 kwie 2019, 23:40

Re: szyld czy kaseton?

Post autor: migotka »

Moim zdaniem powinno się działać wielopłaszczyznowo. Wiadomo że identyfikacja sklepu stacjonarnego to podstawa. Ale z tym musi się wiązać również identyfikacja online. Wizerunek marki trzeba budować od podstaw i poprzez www i poprzez social mediach, bez których aktualnie marka nie istnieje. Ta agencja zreszta słusznie wskazuje http://realtimemarketing.pl/ na potrzebę działania brandu w sieci. Bez tego trudno marce intrygowac i pracować nad zaufaniem klienta
neoniś32

Re: szyld czy kaseton?

Post autor: neoniś32 »

Jeśli chcesz naprawdę skutecznie zareklamować swoją firmę to skuś się na neony led . W ich ofercie znajdują sę podswietlane napisy reklamowe, neony które osttanimi czasy są bardzo popularne na Instagramie. Zaprojektuj swój napis a my wykonamy go dla ciebie.
ODPOWIEDZ