Telefony do biura

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Eveline
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:24

Telefony do biura

Post autor: Eveline »

Wyposażam właśnie biurowiec w niezbędne urządzenia do pracy. Mamy już urządzenia wielofunkcyjne, komputery, ekspresy do kawy itp., ale nadal brakuje telefonów stacjonarnych. Interesują mnie telefony do biur, wideotelefony oraz telefony do telekonferencji. Gdzie mogę takie zakupić? Zaciekawiłam się ofertą tego sklepu: https://sklep24ip.pl/ , ale tak przez Internet boję się kupować. Polecacie ją?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Telefony do biura

Post autor: Hanka »

A skoro już jesteśmy przy wyposażeniu biura, to czy macie w Waszych biurach jakieś tablice na ścianach? Jeśli tak, to gdzie się w nie zaopatrzyliście? Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór tablic różnego rodzaju na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/. Ceny z tego co zauważyłam nie są tam wcale wysokie, a zamówienie można złożyć szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu.
ODPOWIEDZ