Tłumaczenia biznesowe

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Plesska
Posty: 32
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:46

Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Plesska »

W większych firmach często potrzebny jest sprawdzony tłumacz, nie tylko do przetłumaczenia strony, ale także i do wielu ważnych dokumentów. Szukacie takiej pomocy? Zerknijcie sobie tu na stronkę http://www.verbo.com.pl Z pewnością te biuro tlumaczeń świetnie się sprawdzi na takie okazje i wiele innych rodzajów tłumaczeń.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: selena »

Głównie firmy potrzebują takich usług, ale również jako klienci indywidualni możecie szukać pomocy przy tłumaczaniach różnych dokumentów. Zerknijcie sobie tu na stronkę dogadamycie.pl W tym miejscu znajdziecie biuro tłumaczeń. Na pewno wam pomogą.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: miszka »

A sprawdzaliście już to biuro tłumaczeń https://tlumaczenia.lodz.pl ? Znajduje się ono w Łodzi. Zajmuje się właśnie tłumaczeniami ustnymi, które bardzo często wykorzystywane są podczas negocjacji, kolacji biznesowych czy szkoleń. Pomyślcie nad tym. Oprócz tego biuro również oferuje tradycyjne tłumaczenia pisemne. Warto się przyjrzeć ich ofercie, bo jest naprawdę kompleksowa, a przez to warta uwagi.
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Szyszyka »

Korzystaliście już z pomocy firmy http://www.sct-tlumaczenia.pl ? Według mnie powinien każdy z was znaleźć tu pomoc jeżeli chodzi o tłumaczenia i to na różne języki. Zapoznajcie się z ich ofertą na tłumaczenia techniczne, medyczne, przysięgłe i wiele innych
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: WolciaK »

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań dobrego specjalisty w tym zakresie to warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez język angielski tłumaczenia szczecin w przypadku których można liczyć na pełne wsparcie obsługi i jednocześnie konkretne efekty w naprawdę dobrej cenie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Bodzio12 »

Jakiś czas temu skorzystałem z oferty tłumaczenie dokumentów . Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy i moge szczerze polecić wszystkim zainteresowanym. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej ich oferty.
Awatar użytkownika
senna
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:44

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: senna »

W biznesie wiele rzeczy może nas zaskoczyć, a zwłaszcza jeśli mamy kontakt z jakimś zagranicznym kontrahentem. Wtedy to nasze problemy mogą narosnąć, zwłaszcza jeśli na już konieczne jest nam tłumaczenie np.: prawnicze. Na szczęście w Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-prawnicze/ możemy je zamówić nawet w wersji ekspresowej.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 100
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: kozi44 »

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o tłumaczenia to na prawdę dobrym rozwiązaniem będzie zdecydować się na współpracę z jakimś dobrym i sprawdzonym biurem tłumaczeń tego typu https://dogadamycie.pl . Polecam, wam zajrzeć do ich pełnej oferty tłumaczeń, ponieważ moim zdaniem na prawdę warto
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: ula24 »

Prowadzę od lat firmę i naprawdę często pojawiają się różne dokumenty które na czas trzeba przetłumaczyć. Nie ma prawa pojawić się tam błąd bo może on sporo kosztować. Dlatego zawsze trzeba korzystać z pomocy biura tłumaczeń. A co do rodzajów samych przekładów to zobaczcie na https://biurotlumaczen-tt.pl/ ile ich jest. Tylko w najlepszych biurach podejmą się tłumaczeń każdego rodzaju. Warto pytać na początku, zanim podejmie się z danym biurem stałą współpracę.
Kolómo09

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Kolómo09 »

biuro tłumaczeń Olsztyn to chyba najlepsza opcja ponieważ można u nich skorzytsać z usługi tłumaczenia przez internet. Ja osobiście bardzo często korzystam z ich usług jak tylko potrzebuje. Polecam ponieważ jest to fajna opcja.
Awatar użytkownika
fera-73
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 15:49

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: fera-73 »

Moja firma obsługuje wielu zagranicznych klientów, więc pomoc specjalisty zajmującego się przekładem dokumentów z obcego języka jest mi niezbędna. Nie wiem, czy słyszałyście o Pani Danucie z tlumaczka-przysiegla.pl? Realizuje tłumaczenia dla firm i dobrze zna się na nawet najbardziej skomplikowanej terminologii, którą bardzo dobrze się posługuje. Może zainteresuje was jej oferta:)
cegła

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: cegła »

Najłatwiej poszukać pomocy w internecie, z pewnością znajdziecie tak usługi różnych firm, w tym przypadku biur tłumaczeń. Najlepiej będzie zdecydować się na takie firmy jak https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe gdzie kompleksowo podchodzą do tego tematu. Można tu znaleźć także wiele tłumaczeń specjalistycznych
Mośka22

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Mośka22 »

Takie tłumaczenia wykona dla was firma tłumacz online otrzymasz od nich zawsze najwyższą jakość usług oraz zgodność tłumaczenia z oryginałem. Warto im zaufać. Całą ofertę znajdziesz na stronie to poczytaj.
Bożena

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Bożena »

Jeżeli prowadzi się biznes warto korzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń a dla mnie takim biurem jest https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/poswiadczone Bardzo dużo, już długo tłumaczę u nich dokumenty różnego rodzaju, na wiele języków, i obsługa jak i tłumaczenia zawsze są na wysokim poziomie. Zawsze z tłumaczeń jesteśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
morena
Posty: 265
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: morena »

W sprawie tłumaczeń z francuskiego to tłumaczenia specjalistyczne, zarówno pisemne, jak i ustne a także tłumaczenia przysięgłe doskonale wykona wam tłumaczka z Białegostoku pani Halina Czyżewska https://francuskinamiare.pl/tlumaczenia U mnie nie raz się sprawdziła, także śmiało mogę jej wystawić jak najlepsza opinię.
Łucja

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: Łucja »

Jeśli chodzi o tłumaczenia specjalistyczne czy biznesowe to polecam serdecznie https://turbotlumaczenia.pl to tutaj jest pracują wykwalikowani tłumacze. Tłumaczą naprawdę na wiele języków. Na pewno się z nimi dogadacie. Zerknijcie na stronę tam macie pełną ofertę.
jestś

Re: Tłumaczenia biznesowe

Post autor: jestś »

Nie zatrudniamy tłumacza w firmie, ale korzystamy z biura tłumaczeń regularnie. Jest to biuro Interlang https://interlang.pl/oferta/tlumaczenia-techniczne.php z Gdyni, które serdecznie polecam. Mają świetnych lektorów, robią tłumaczenia techniczne, biznesowe, specjalistyczne, na wiele języków, co także nam odpowiadało. zlecenia wykonują terminowo, w dobrej cenie, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ