Tłumaczenie dokumentów

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Tłumaczenie dokumentów

Post autor: elaelka »

Hej, mam zadanie przetłumaczenia dokumentów i nie wiem, czy podjąć się tego samemu czy skorzystać z usług jakiegoś specjalisty? Pierwszy raz mam do czynienia z taką sytuacją, z czego wy najczęściej korzystacie?
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Tłumaczenie dokumentów

Post autor: audrey »

Sama po sobie wiem, że tłumaczenie dokumentów, zwłaszcza z konkretnej branży nie jest wcale takie proste. Ponieważ znam dość dobrze język stwierdziłam, że sama poradzę sobie z zadaniem. Jak się okazało tłumaczenie ściśle branżowe wymaga ogromnej znajomości języka czy to technicznego, medycznego, marketingowego czy jeszcze innego. Poszukałam sobie strony http://tlumaczenia-vestigo.pl/ na której znalazłam wiele pomocnych informacji i artykułów. Mimo to ostatecznie zdecydowałam się skorzystać z pomocy biura tłumaczeń. Oddając w takie miejsce tekst do przełożenia mam pewność, że będzie to zrobione rzetelnie i nie będzie wymagało żadnych korekt.
ODPOWIEDZ