Twoja opinia

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
ćoddyG

Twoja opinia

Post autor: ćoddyG »

Czy masz opinię na temat zarabiania w internecie? Które sposoby najbardziej lubisz, których unikasz w Internecie? Jeśli masz coś ciekawego do udostępnienia, podziel się tym w komentarzach.
pałka

Re: Twoja opinia

Post autor: pałka »

Dla mnie, nie ma nic bardziej przyjemnego, niż wieczór z książką w dłoni. To reset całkowity i najlepszy pomysł na odpoczynek. Tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/czysty-wymy ... 83180.html niedawno znalazłam bardzo ciekawe pozycje książkowe, które wam również mogą się przydać. Dajcie znać, co sądzicie o czytaniu książek :)
Pyś

Re: Twoja opinia

Post autor: Pyś »

Jak dla mnie to naprawdę najlepszą stronką dla numizmatyków jest ta, pod tym linkiem: http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/. Znajdziecie tam naprawdę sporo bardzo ciekawych artykułów, na przykład o niezwykłej historii Orderu Kawalerów Maltańskich. Mnóstwo tam smaczków, ciekawostek, a także merytorycznej wiedzy.
ODPOWIEDZ