Wdrażanie ISO najlepszy doradca !

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
Jozinka
Posty: 43
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:08

Wdrażanie ISO najlepszy doradca !

Post autor: Jozinka »

Szukasz firmy, która wykona audyt w sprawie norm ISO? Liczysz na zaprojektowanie odpowiednich rozwiązań i profesjonalne doradztwo? Jeśli tak to bardzo gorąco polecam firmę Adees – zajmuje się ona projektowaniem i wdrażaniem systemów jakości takich jak ISO 14001, PN-N-18001 lub ISO 9001. Współpracowałam z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z jej profesjonalnego podejścia.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Wdrażanie ISO najlepszy doradca !

Post autor: Hanka »

My z kolei szukaliśmy ostatnio firmy, która wykonałaby dla nas audyt energetyczny przedsiębiorstwa. Udało nam się trafić na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ebiorstwa/ na ofertę firmy Efektywniej z Wrocławia, która, jak widać, świadczy między innymi takie właśnie usługi ;) W razie czego polecamy ;)
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Wdrażanie ISO najlepszy doradca !

Post autor: aktywna »

Znam bardzo dobrą i rzetelną firmę która między innymi zajmuje się wdrażaniem ISO. U nas robiła to firma https://www.agm-konsulting.pl/ . Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dlatego przeprowadzane usługi doradcze, szkoleniowe oraz wdrożenia systemów zarządzania są przede wszystkim idealnie dopasowane do specyfiki danej branży.
ODPOWIEDZ