Woda do firmy

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Uleńka

Woda do firmy

Post autor: Uleńka »

Dzień dobry. Interesuje mnie dystrybucja wody źródlanej. Jakie firmy polecacie, a jakie odradzacie? Chciałabym dobrze trafić, stąd moje pytanie. Dobrą opcję cenową dla mojej firmy mają w Aqua Żywiec https://aquazywiec.pl/. Czy ktoś z was zamawia od nich wodę? Czy dostawy odbywają się bez opóźnień?
kaśka

Re: Woda do firmy

Post autor: kaśka »

cóz dystrybutor wody to bardzo wazna sprawa, możemy dodatkowo tez zakupić odpowiednie produkty od https://aquasystem.pl/ maja naprawde smaczna wode. Ma zimną ,ciepła i gazowaną wodę. Lepiej być nie mogło, nie mamy juz sterty smieci plastikowych butelek ,jak to bywało wczesniej. A poza tym butelkowana woda jest niezdrowa. Wiec takie rozwiązanie jest godne polecenia.
bernaśka

Re: Woda do firmy

Post autor: bernaśka »

U nas zamawiana jest iwoniczanka, w butelkach ale szklanych - zerknij na http://iwoniczanka.pl/, przekonasz się co do jej wyglądu i łatwego otwierania chociażby a walory smakowe poznasz jak zamówisz. Sama zaczęłam do domu zamawiać tą wodę i nektary - równie pyszne i zdrowe
EwelinaŻabierek

Re: Woda do firmy

Post autor: EwelinaŻabierek »

Ja polecam Staropolankę. Teraz też fajną loterię mają i można wygrać pieniążki. Każdego dnia małe kwoty i co jakiś czas większe. Tutaj https://tiny.pl/rv5mk poczytajcie sobie o szczegółach. Teraz jest już tak ciepło, że tej wody naprawdę dużo idzie więc szanse na wygraną są spore.
Rusałka

Re: Woda do firmy

Post autor: Rusałka »

Ja akurat posiadam wodę z własnego ujęcia i jestem przekonana, że jest to doskonałe rozwiązanie. Nawet niedawno natrafiłam na bardzo fajny artykuł https://ekutno.pl/pl/642_materialy_part ... wody-.html gdzie dokładnie wyjaśniono czym należy kierować się przy wyborze pompy do wody.
Stasia007

Re: Woda do firmy

Post autor: Stasia007 »

Może warto pomyśleć nad uzdatnianiem wody w swojej firmie. Ja tak zrobiłam u siebie w firmie w Olkuszu https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/olkusz/. Przyjechała firma i wykonała dla mnie montaż jakiś uzdatnień i teraz wodę mam czystą. Gdyby ktoś potrzebował namiary to proszę na priv.
poles

Re: Woda do firmy

Post autor: poles »

Czysta woda jest niezbędna do prowadzenia zdrowego trybu życia. Jednak twarda woda może powodować uszkodzenia systemów hydraulicznych i zmniejszać wydajność systemów sanitarnych, kotłów grzewczych i pralek. Aby chronić swój dom, zainstaluj zmiękczacz wody. Nie tylko ochroni on systemy, ale także poprawi ich ogólną wydajność.
ODPOWIEDZ