Woda w biurze?

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Woda w biurze?

Post autor: mama_kama »

Dziewczyny jakie macie wody w biurze? Macie dystrybutory, jakie? Na http://www.aquamo.com.pl/woda-do-firmy jest spory wybór, ale są też modele, które mają filtry i ciągną wodę ze źródła, Ktoś takie coś ma i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Moska90
Posty: 118
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:30

Re: Woda w biurze?

Post autor: Moska90 »

Nie jestem przekonany, czy to na pewno dobry wybór. Pamiętajcie, że od tego, jaką wodę wybierzecie, będzie zależało naprawdę wiele. Najlepiej będzie, jeśli zajrzycie do https://myequa.pl/ i tam zaopatrzycie się też w odpowiednie butelki. To może być dla Was ogromnym wsparciem, nie bagatelizujcie tego.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Woda w biurze?

Post autor: penelopa »

u nas by sie taka przydała
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Woda w biurze?

Post autor: aktywna »

Też mamy dystrybutor w biurze ale teraz pracują zdalnie więc muszę się wspomagać wodą w butelkach, nawet czasem dorzucam do niej elektrolity jak mam problemy z koncentracją bo działają na mnie lepiej niż kawa
Awatar użytkownika
Meduza
Posty: 26
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:34

Re: Woda w biurze?

Post autor: Meduza »

Ucieszyłam się ostatnio, bo nasz szef stwierdził, że musi zamówić specjalny filtr odwróconej osmozy . Wiadomo, że wiąże to się z tym, iż woda z kranu po prostu będzie krystalicznie czysta i zdatna do picia. Wreszcie nie trzeba będzie czekać aż się przegotuje i potem ją schładzać. Można będzie pić do woli ile dusza zapragnie :) Może też pomyślicie o takim rozwiązaniu u siebie w pracy?
Kącik

Re: Woda w biurze?

Post autor: Kącik »

My mamy umowę z tą firmą https://www.kuracjusz.com/galony. Woda jest źródlana i bezpieczna dla każdego, delikatna w smaku, a oferta całkiem korzystna.
Świstek

Re: Woda w biurze?

Post autor: Świstek »

Można również spróbować tutaj: https://wodadofirmy.com/. Braliśmy tu galony wody, zawsze wszystko było na czas, a pracownicy mieli wody pod dostatkiem.
kępka

Re: Woda w biurze?

Post autor: kępka »

U nas zamawiana jest Iwoniczanka, ładnie się prezentuje, szklana butelka i łatwe otwieranie - idealna opcja na spotkania biznesowe, narady itd. Na https://iwoniczanka.pl/ możesz dowolna ilość zamówić z dowozem na czas. Skontaktuj się znimi.
błannik

Re: Woda w biurze?

Post autor: błannik »

Mamy w biurze od początku tego roku instalacje uzdatniające wodę i po samym czajniku widzę, że woda jest czysta i bez kamienia, który już się nie odkłada. Firma https://aqua-partner.pl/ zajęła się doradztwem i późniejszym montażem filtrów.
misza

Re: Woda w biurze?

Post autor: misza »

Czysta woda jest niezbędna dla zdrowia, a filtry kuchenne mogą pomóc w zapewnieniu dostępu do bezpiecznej wody. Filtry kuchenne usuwają z wody zanieczyszczenia, takie jak metale ciężkie, mikrodrobiny plastiku i bakterie, pozostawiając czystą i bezpieczną wodę. Inwestycja w filtr kuchenny to mądry wybór dla zdrowia i bezpieczeństwa Twojej rodziny.
ODPOWIEDZ