Wysyłka opon

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Wysyłka opon

Post autor: małka »

Czy opony mogę przesłać tym samym kurierem co klasyczną paczkę, czy nie da rady? Wiecie może?
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Wysyłka opon

Post autor: amroza »

opona kurierem nie może być przesłana klasyczną paczką. zobacz https://www.oponykurierem.pl tu masz podane informacje o tym, jak można nadać opony i jakimi firmami kurierskimi. ceny też się trochę różnią od tych które są dedykowane klasycznym przesyłkom
Awatar użytkownika
elaelka
Posty: 141
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:20

Re: Wysyłka opon

Post autor: elaelka »

Ja ostatnio miałam nieciekawe doświadczenie związane z oponą. Podczas drogi na tyle poważnie uszkodziłam jedną, że dalsza jazda okazała się niemożliwa. W takim układzie nie pozostało mi nic innego jak szukać pomocy u jakiegoś wulkanizatora. Zaczęłam szukać w sieci i na stronie https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-krakow/ natrafiłam na mobilną wulkanizację. Panowie naprawili uszkodzenie na miejscu, dzięki czemu zaoszczędzili mi mnóstwo czasu i mogłam ruszyć w dalszą drogę. Uważam, że to rewelacyjne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Wysyłka opon

Post autor: audrey »

Miałam bardzo podobne doświadczenie w zeszłym tygodniu co poprzedniczka. Jakieś fatum na uszkodzenia opon chyba. Też musiałam wezwać jakąś pomoc bo samochód został unieruchomiony, tego byłam pewna. Ja zdecydowałam się skorzystać z https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-sosnowiec-24-h/ , z czego byłam bardzo zadowolona. Jednak szczerze powiem, że nie chciałabym już takich przeżyć :)
Awatar użytkownika
Modelka2
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:15

Re: Wysyłka opon

Post autor: Modelka2 »

Myślę, że naprawdę profesjonalny sklep z częściami motoryzacyjnym, jak na przykład wspomniany w tym artykule: http://iparts.orgfree.com/index.php/201 ... ci-po-oem/ doskonale wie jaka metoda dostarczenia towarów jest najlepsza.
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 151
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Re: Wysyłka opon

Post autor: hanki4 »

Mimo tego, że w dzisiejszych czasach wysyłanie paczek jest bardzo powszechne, to wiele nie zna podstawowych zasad wysyłki paczek i często zdarzają się różnego rodzaju sytuacje sporne. Jedną z takich kwestii jest zwrot przesyłki do nadawcy. Powodów zwrotu może być wiele. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, tutaj znajdziesz wszystkie informacje https://www.naszrybnik.com/site/art/7-s ... -wiedziec-
ODPOWIEDZ