zainteresowany pracą w niepełnym wymiarze godzin

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
ćoddyG

zainteresowany pracą w niepełnym wymiarze godzin

Post autor: ćoddyG »

Interesuje mnie praca w niepełnym wymiarze godzin, aby móc spędzać dużo czasu w domu z rodziną i zarabiać pieniądze. Czy uważasz, że można znaleźć taką pracę, a przynajmniej pracę na pół etatu, która wystarczyłaby mnie i mojej rodzinie na utrzymanie?
Abińe

Re: zainteresowany pracą w niepełnym wymiarze godzin

Post autor: Abińe »

Może to i dla mnie dobry pomysł, bo przyznaję, że trochę przez pandemię mam mniejsze dochody, ale też mniej pracy. A póki co myślę, żeby wspomóc się niewielką pożyczką. Wiecie, czy można pożyczyć gdzieś całkowicie online?
oewonga_pożyczki

Re: zainteresowany pracą w niepełnym wymiarze godzin

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Warto tu zaznaczyć, że w Wonga nie tylko pierwsza, ale i każda kolejna pożyczka na 30 dni jest darmowa.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
ODPOWIEDZ