Zarządzania sprzedażą online

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Zarządzania sprzedażą online

Post autor: devi992 »

Coraz częściej słyszy się o tym, że sprzedaż online potrzebuje odpowiedniego wsparcia, aby była skuteczna. Ja jak najbardziej się z tym wszystkim zgodzę, no ale co w takim razie wybrać, aby wszystko było w porządku i aby system pomagał, a nie był drogi? Doradźcie coś!
Awatar użytkownika
kami992
Posty: 138
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:59

Re: Zarządzania sprzedażą online

Post autor: kami992 »

Wszyscy, którzy prowadzą sprzedaż online w swoim biurze powinny posiadać przede wszystkim odpowiednie narzędzie do zarządzania sprzedażą online. Takim narzędziem jest https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Dość popularna opcja wśród wielu osób, które prowadzą taki biznes. Narzędzie ułatwi np. sprawdzanie stanów magazynowych poprzez integrację z nimi oraz wystawianie faktur w 6 językach.
Awatar użytkownika
milena.gwarek
Posty: 6
Rejestracja: 05 sty 2020, 13:09

Re: Zarządzania sprzedażą online

Post autor: milena.gwarek »

Mnie zastanawiało ostatnio, jaki jest VAT w USA. Mam sklep online i działam ogólnie w Polsce i kilku grajach zagranicznych, ale wszystko w obrębie UE. Słyszałam, ze sprzedaż do Stanów jest bardzo opłacalna. Może ktoś z Was się tym zajmuje i może powiedzieć coś na podstawie własnego doświadczenia?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Zarządzania sprzedażą online

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli chodzi o sprzedaż online, to skuteczne zarządzanie to totalna podstawa, bo dzięki niej udaje się wszystko uporządkować, dzięki czemu problemów jest dużo mnie. Oczywiście warto też rozglądać się zawsze za możliwościami rozwoju, a teraz na pewno szansą jest sprzedaż na Amazonie. Niektórzy wciąż obawiają się zacząć, więc polecam poczytać co o tym sądzą specjaliści https://www.nethansa.com/pl/blog/6-najc ... mi-radzic/.

silnik do odkurzacza zelmer cobra 2000
Ryży

Re: Zarządzania sprzedażą online

Post autor: Ryży »

Ogólnie jeśli już na dobre zajmujemy się handlem to moim zdaniem, jak najbardziej warto jest z całą pewnością próbować nowych metod oraz źródeł handlu. Nawet całkiem niedawno czytałem na stronie http://www.mambiznes.com.pl/jak-zaczac- ... -amazonie/ w jaki sposób można faktycznie rozpocząć sprzedawanie na Amazonie.
ODPOWIEDZ