zmiana zakresu działalności

Prowadzisz własny biznes? Opowiedz nam o tym. W tym wątku rozmawiamy o plusach i minusach prowadzenia własnej działalności. Podpowiadamy jak działać sprawnie i efektywnie. Pochwal się swoją marką i zaprezentuj swoje produkty!
Awatar użytkownika
albina-81
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2020, 14:03

zmiana zakresu działalności

Post autor: albina-81 »

Dziewczyny, od lat prowadzę zakład kosmetyczny, ale ze względu na obowiązujące trendy chciałabym zmienić zakres działalności i stworzyć mobilny salon stylizacji paznokci z dojazdem do klientów. Warto zostać również przy make-upach, czy skupić się już tylko na jednym?
Boriśka

Re: zmiana zakresu działalności

Post autor: Boriśka »

W takim razie jak będziecie jednocześnie dobierali potrzebne wyposażenie do swojego salonu kosmetycznego to na pewno warto tutaj wymienić FineFactory, zdecydowanie jedna z najlepszych hurtowni gdzie będziecie mogli liczyć na dobre ceny, sprawne realizacje i rozbudowaną ofertę produktów topowych producentów. Jednocześnie przy tym łapiąc najlepsze ceny poniewaz teraz na https://finefactory.pl/ będziecie mogli użyć kodu rabatowego Face15book, który daje 15% rabatu!
Żytni

Re: zmiana zakresu działalności

Post autor: Żytni »

Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji takich działań podejmować więc również nie bardzo znam się na tych sprawach. Na pewno warto jest również wiedzieć, że dziś założenie spółki za granicą kraju jest bardzo łatwe. Ja polegam na firmie Thompson&Stein która wspiera mnie zawsze w zakresie prawnopodatkowym.
ODPOWIEDZ