automatyczne skrzynie biegów warszzwa

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
saśka

automatyczne skrzynie biegów warszzwa

Post autor: saśka »

Koniecznie potrzebne mi są automatyczne skrzynie biegów warszzwa , a dokładniej miejsce, gdzie mogę po prostu sobie założyć odpowiednie rozwiązania. Czy jesteście w stanie powiedzieć mi, gdzie te skrzynie naprawię bez żadnego problemu? Mam w sumie 2 nieaktywne i obie trzeba ruszyć.

playstation 4 internet
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: automatyczne skrzynie biegów warszzwa

Post autor: Hanka »

A czy ktoś z was korzysta w aucie z manualnej skrzyni biegów? Czy wiecie, gdzie w razie czego się zgłosić, kiedy taka skrzynia ulegnie awarii? Na stronie https://infoauto.com.pl/gdzie-naprawic- ... -warszawie możecie sobie przeczytać, jak znaleźć serwis samochodowy w Warszawie, który zajmuje się naprawą takich skrzyń ;)

barwnik czerwony z robaków
cóntrol

Re: automatyczne skrzynie biegów warszzwa

Post autor: cóntrol »

W sumie to oczywiście, że mam coś do powiedzenia w tym temacie. Myślę, że powinniście sprawdzić, czy Autojózefów autojozefow.pl ma wolne terminy. Oni się znają na fachowej robocie, dlatego tylko ich myślę, że warto polecać. Chętnie jednak dowiem się, co jeszcze dla Was jest ważne.

ile słów kluczowych na stronie
ODPOWIEDZ