Budowa antresoli

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Floriana73
Posty: 33
Rejestracja: 14 kwie 2019, 12:13

Budowa antresoli

Post autor: Floriana73 »

Od zawsze marzyłam o tym, żeby mieć antresolę w swoim domu. Ostatnio postanowiłam zrealizować to marzenie i zlecić wykonanie antresoli jakieś firmie lub stolarzowi. Macie może kogoś polecanego w Krakowie?
Awatar użytkownika
Sylwia-80
Posty: 13
Rejestracja: 22 maja 2019, 4:01

Re: Budowa antresoli

Post autor: Sylwia-80 »

Tak, pewnie! Kiedyś korzystałam z usług firmy Modrzew i mogę szczerze ją polecić. To jeden z lepszych warsztatów stolarskich w Krakowie. Wszystkie meble wykonali dla mnie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu prezentują się naprawdę doskonale.
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 40
Rejestracja: 05 sie 2019, 23:16

Re: Budowa antresoli

Post autor: gloria »

Modrzew to zakład stolarski z Krakowa, któremu na pewno warto zlecić wykonanie takiej roboty stolarskiej. Szczególnie jeśli zależy Ci na tym, żeby coś było zrobione solidnie i rzetelnie.
Awatar użytkownika
daria44
Posty: 44
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:47

Re: Budowa antresoli

Post autor: daria44 »

Zdarza się dość często gdy decydujemy się na firmę która wykonuje usługi budowlane, że ich wachlarz usług obejmuje różne usługi które nie znajdują się w kręgu naszych zainteresowań. Warto przejrzeć stronę internetową danej firmy aby zaznajomić się z ich ofertą. Jeżeli mamy w planach poważną inwestycje jak budowa domu czy rozbudowa domu to musimy znaleźć firmę która wykonuje dokładnie te usługi. Na rynku jest wiele niedużych firm, która zajmują się drobnymi pracami remontowymi i raczej zatrudnienie takiej firmy do większej inwestycji jako jedynego wykonawcy nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Nie warto powierzać swojego czasu ani środków dla firmy która będzie się niejako uczyć na naszym zleceniu. Przykładowo budowa fundamentów jest bardzo ważnym etapem w trakcie budowy i wszelkie uchybienia na tym etapie mogą zagrażać przyszłej konstrukcji budynku, co praktycznie po ukończeniu jest niemożliwe do poprawy bez znacznej ingerencji w samą konstrukcję tj. bez ewentualnych częściowych bądź znacznych prac rozbiórkowych. Warto zauważyć również, że modernizacja domu to dobry moment aby upewnić się czy stan naszych instalacji jest satysfakconujący. Bezpieczeństwo płynące z dobrze funkcjonujących instalacji jest gwarancją spokoju. Instalacje elektryczne powinny mieć wykonywane przeglądy w regularnych odstępach czasu mniej więcej co kilkanaście miesięcy, aby mieć spokój, że nie dojdzie do jakiegos zwarcia a w konsekwencji do sytuacji zagrażającej życiu. Nie mniej ważne, aby przejrzeć instalacje sanitarne, dobrze działająca instalacja wodna zapobiega potencjalnym awariom, a nikt z nas nie chce po powrocie z pracy zastać zalanej podłogi, która przecieka do sąsiada, który już na nas czeka... Funkcjonalna klimatyzacja czy sprawnie działająca wentylacja z pewnością pomoże przetrwać uporczywe dni okresu letniego, nie wspominając już o sytuacji gdy np. pracujemy w jakimś pomieszczeniu w którym wydobywają się nieprzyjemne zapachy.
tidalą

Re: Budowa antresoli

Post autor: tidalą »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://www.lekom.pl/budynek-inteligentny/
ODPOWIEDZ