Co kupujecie w internecie ?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 91
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:51

Co kupujecie w internecie ?

Post autor: kasiunia »

Od jakiegoś czasu temat jak najbardziej jest na czasie ,bo rzeczywiście coraz więcej zakupów robimy w internecie.My jednak chyba długo jeszcze nie będziemy robić zakupów żywności w internecie.Po prostu tak uważam ,że zakupy żywności w realu są jakoś pewniejsze.Inne rzeczy - nie ma problemy.Szczególnie jak szukamy jakiejś rzeczy - mało popularnej ,w realu było by ciężko ja kupić.Ostatnio szukaliśmy naszych ulubionych i sprawdzonych tabletek do zmywarki i kupiliśmy ... ale proszek do zmywarki - https://tarmini.pl/p/ekologiczny-prosze ... -50-zmywan .To proszek z nową formułą, gdzie wszystkie szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska składniki zostały zastąpione równie skutecznymi lecz naturalnymi i bezpiecznymi komponentami.Proszek w przystępnej cenie wydajny i właśnie ekologiczny.
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 41
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:38

Re: Co kupujecie w internecie ?

Post autor: lila87 »

Ja kupuje bardzo dużo w sieci. Uwielbiam szukać ciekawych propozycji w dobrej cenie.Osobiście wiele znajduje na https://www.leifheitsklep.pl/drazki/dra ... st-p-89114 dodatków do domowych porządków, bo jednak porządek w domu to ważna sprawa.
ODPOWIEDZ