dietafigura opinie

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
wiatroo
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2019, 16:56

dietafigura opinie

Post autor: wiatroo »

cześć czy ktoś z was korzystał może z usług firmy dieta figura pl?chciałabym wreszcie zadbać o swoją sylwetkę ale strasznie ciężko mi się zmotywować co robić?
Awatar użytkownika
puma
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:14

Re: dietafigura opinie

Post autor: puma »

zamawiałam nie raz- sprawdzone więc mogę polecić :)
Awatar użytkownika
Floriana73
Posty: 33
Rejestracja: 14 kwie 2019, 12:13

Re: dietafigura opinie

Post autor: Floriana73 »

Jak chcesz zadbać o sylwetkę to ćwiczenia i dieta to podstawa. Najlepiej zamów dietę fit - sama na takiej byłam i udało mi się zrzucić 10 kg! Dzięki temu teraz czuję się o wiele zdrowsza i piękniejsza.
Awatar użytkownika
Sulima67
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2019, 18:49

Re: dietafigura opinie

Post autor: Sulima67 »

Korzystałam z usług tego cateringu dietetycznego i jestem bardzo zadowolona. Każdy dzień diety jest zróżnicowany i widać, że planują ją tak, żeby dostarczyć organizmowi niezbędne makro i mikro składniki.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: dietafigura opinie

Post autor: lenka77 »

We Wrocławiu mogę wam doradzić wizyty w Studio Figura http://studiofigura-wroclawkrzyki.pl/ Mają ciekawe zabiegi kosmetologii estetycznej- zabiegi lipolaserem, roll shaper i vacu shaper, porady dietetyka, strefę fitness a także kosmetyki poprawiające kondycję skory i suplementy diety. Działają kompleksowo, także warto sobie ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 73
Rejestracja: 24 sty 2019, 11:14

Re: dietafigura opinie

Post autor: coco »

Słyszałam, że jest taki catering, nie mylę się? Jednak nie korzystałam, bo jestem dużym niejadkiem, jeśli chodzi o różne produkty, dlatego wolę kontakt z takim https://magiadiety.pl/ dietetykiem online. Dzięki temu nie będę jadła byle czego, a wierzę, że waga w końcu zacznie spadać, tak jak się należy. W końcu specjalistka od diet ma naprawdę dobre podejście.
ODPOWIEDZ