Dobra firma do budowy domu

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Dobra firma do budowy domu

Post autor: milena »

Jeśli kiedyś przyjdzie się wam budować to polecam http://cleverlink.pl/ . To spora firma, ale robią też mniejsze projekty, takie jak domki jednorodzinne. Mają dobre ceny i bardzo doświadczone ekipy. Cieszę się, że wybierając ich usługi uniknęłam przygód jakie miała kuzynka przy swojej budowie. Wszystko od początku do końca zrobione perfekcyjnie i zgodnie z projektem.
Awatar użytkownika
Agnieszka_Nowacka19
Posty: 77
Rejestracja: 11 sty 2020, 13:56

Re: Dobra firma do budowy domu

Post autor: Agnieszka_Nowacka19 »

Tak sobie teraz myślę i może dobrym pomysłem będą domy z bali? Cena chyba nie jest taka wysoka https://wakodomy.pl/domy-drewniane-ceny-domow/ a na pewno dużo taniej to wszystko wyjdzie niż murowany dom. No i są o wiele ładniejsze i klimatyczne.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Dobra firma do budowy domu

Post autor: kasiakowa06 »

Agnieszka_Nowacka19 pisze: ↑23 lip 2020, 10:52 Tak sobie teraz myślę i może dobrym pomysłem będą domy z bali? Cena chyba nie jest taka wysoka wakodomy.pl/domy-drewniane-ceny-domow/ a na pewno dużo taniej to wszystko wyjdzie niż murowany dom. No i są o wiele ładniejsze i klimatyczne.

Domy drewniane są na pewno dobrym pomysłem. Jakby ktoś potrzebował to polecam projekty od https://domyhbe.pl/pl/budowa-domow-drewnianych-katowice
ODPOWIEDZ