Drzwi do mieszkania w bloku?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Drzwi do mieszkania w bloku?

Post autor: mama_kama »

Czy ma ktoś z Was drzwi do mieszkania marki Mikea? Mają w ofercie drzwi akustyczne, które podobno zapewniają komfort i nie przepuszczają dźwięków zarówno z mieszkania, jak i klatki schodowej. No i jeśli chodzi o zabezpieczenia to również mają akceptowalny poziom. Ale jestem ciekawa jakości i z chęcią poznam opinie.
Wacłchab34

Re: Drzwi do mieszkania w bloku?

Post autor: Wacłchab34 »

Tak, zdecydowanie do mieszkania w bloku najlepsze będą drzwi dźwiękoszczelne https://www.vox.pl/drzwi-wejsciowe-dzwiekoszczelne. Zatrzymują dźwięki zarówno z mieszkania jak i z klatki schodowej. Dodatkowo ich bardzo ważną cechą są wmontowane bolce antywłamaniowe, daje to pewność bezpieczeństwa.
kośka56

Re: Drzwi do mieszkania w bloku?

Post autor: kośka56 »

Drzwi wejściowe to wizytówka, warto zadbać, aby dobrze się prezentowały. Dlatego chętnie podrzucam namiar na firmę https://www.mitbau.pl/oferta/drzwi-wejsciowe , która specjalizuje się w sprzedaży i montażu takich drzwi. Co ciekawe, mają w ofercie energooszczędne systemy drzwi wejściowych - warto zgłebić ten temat.
LÓVE

Re: Drzwi do mieszkania w bloku?

Post autor: LÓVE »

Na pewno powinnaś sprawdzić drzwi wewnątrzklatkowe , bo to jest rozwiązanie, które dziś jest często wybierane. Można powiedzieć, że takie właśnie drzwi to klasyka, są mocne, ale jednocześnie nie wyglądają jakoś niecodziennie. Można śmiało zdecydować się na zakup, nie będziecie zawiedzeni. To dobra jakość.
Gabryś

Re: Drzwi do mieszkania w bloku?

Post autor: Gabryś »

Akurat ja się do końca na tych sprawach nie znam, ale jestem zdania, że przed każdymi drzwiami na pewno powinny znaleźć się dobre wycieraczki zewnętrzne. Jak dla mnie doskonałym wyborem był zakup wycieraczki zewnętrznej z https://www.alumatex.pl/produkty/wycier ... ewnetrzne/ i mogę ją na pewno każdemu polecić.
ODPOWIEDZ