Elementy wentylacji

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Elementy wentylacji

Post autor: milena »

Podpatrzyłam ostatnio u ekipy, która przerabiała moją wentylację, że praktycznie wszystkie zakupy robią w jednym miejscu. Aż z ciekawości sprawdziłam to miejsce, http://www.ajp-cw.pl/, i okazało się, że to nie tylko hurtownia, ale i producent wielu podzespołów. Pewnie stąd tak niskie ceny. Jak dla mnie to doskonałe połączenie. A jak wy uważacie?
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Elementy wentylacji

Post autor: Alva »

Mój partner prowadzi firmę zajmującą się chłodnictwem, wentylacją i klimatyzacją. Też ma sporo namiarów na sklepu branżowe. Wiem, że niezbędne w tej profesji blachy perforowane zamawia tutaj: http://www.perfopol.pl/pl/ , bezpośrednio od producenta właśnie. Rury i drobne elementy metalowe zresztą też.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: Elementy wentylacji

Post autor: Juleczka »

Taki spory wybór części do wentylacji możesz znaleźć u Hojero https://www.hojero.pl/ To firma która oferuje nie tylko takie części ale również zajmują się projektowaniem systemów wentylacyjnych z rekuperacją. Dostaniecie tutaj między innymi porządne anemostaty,akryle do kanałów czy rury wentylacyjne w spoko cenach.
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 13
Rejestracja: 20 lip 2020, 22:54

Re: Elementy wentylacji

Post autor: Robert7979 »

Jeżeli szukacie informacji na ten temat to zobaczcie na https://remont.biz.pl/rekuperacja/ jest tam kopalnia wiedzy na ten temat
Awatar użytkownika
daria44
Posty: 44
Rejestracja: 17 lip 2020, 17:47

Re: Elementy wentylacji

Post autor: daria44 »

Porządnie wykonane wykończenia wnętrz wpływają bardzo pozytywnie na doznania estetyczne płynące z mieszkiwania w danym mieszkaniu / domu. Na wspomniany element remontu składa się wiele pomniejszych prac, a niektóre można wykonywać równolegle, lub bezpośrednio jedna po drugiej, dzieki czemu możemy zachować ciągłość i pewność pracy. I w ten sposób np. aplikacja tynku poprzedza wykonanie gładzi, następnie jest malowanie lub położenie płytek. Jeżeli sami nie jesteśmy w stanie wykonać tych prac warto skorzystać z usług firmy zewnętrznej. Przykładowo montaż paneli podłogowych nie jest szczególnie skomplikowanym zajęciem i można spróbować sił samodzielnie. Jednak już układanie parkietu stanowi trochę większe wyzwanie i jest bardziej pracochłonne. W zależności od koncepcji i naszego zamysłu możemy np. kreować przestrzeń w naszym mieszkaniu. Przykładowo montaż płyt kartonowo gipsowych może służyć do wielu zastosowań. Sufity podwieszane czy ścianki działowe to główne zastosowania płyt k/g. Ich montaż gwarantuje płynne powierzchnie w rozsądnym standardzie wykończenia. Należy jednocześnie pamiętać, że układanie glazury powinien być wykonywany na samym końcu wszelkich prac wykończeniowych, ponieważ odbywa się na otynkowanej już ścianie.
ODPOWIEDZ