gdzie kupić dom ?

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
Shovna
Posty: 144
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:55

gdzie kupić dom ?

Post autor: Shovna »

Zastanawiam się gdzie rozglądać sie za zakupem nowego domu. Znajoma powiedziała mi , ze tutaj http://www.archideon.pl/ jest bardzo fajne osiedle i ze pojawiły się tam teraz domy do kupienia. Wstępnie nas juz to zainteresowało. Gdzie najlepiej jest kupowac dom ?
Awatar użytkownika
Djmax
Posty: 60
Rejestracja: 05 kwie 2019, 16:01

Re: gdzie kupić dom ?

Post autor: Djmax »

Ja słyszałam o osiedlu franciszkanskie.pl , które jest bardzo blisko Katowic. Bardzo ładne zielone otoczenie, łatwe dojazdy i ogólnie wysokie standardy mieszkaniowe. Według mnie to jedno z ciekawszych osiedli ostatnio ;).
Awatar użytkownika
Sally McKenna
Posty: 168
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:52

Re: gdzie kupić dom ?

Post autor: Sally McKenna »

A o jaką dokładnie lokalizację chodzi? Mnie bardzo podobają się domy na sprzedaż Wrocław. Wiele ich ostatnio obejrzałam. ;)
Awatar użytkownika
link9
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Re: gdzie kupić dom ?

Post autor: link9 »

Wiele osób właśnie decyduje się na kupienie sobie domu. Nie chcą go budować od podstaw tylko szukają najlepszej opcji i ewentualnie dokonują jakichś napraw. Tu https://ogis.pl/o/ogloszenia/2325-domy-na-sprzedaz jest wiele ogłoszeń. Można je śledzić i wybrać dom dla siebie.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: gdzie kupić dom ?

Post autor: Hanka »

Ja uważam, że lepiej jest zdecydować się na wybór projektu i od podstaw zbudować dom ;) To naprawdę bardzo fajne uczucie, kiedy widzi się, jak powstaje z tygodnia na tydzień ;) Ja ostatnio przeglądałam sobie różne projekty domów pracowni MG Projekt i w oko wpadł mi ten na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/przygoda. Co o nim sądzicie? Jak Wam się podoba?
ODPOWIEDZ