Gotowanie na indukcji

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Awatar użytkownika
larysa_79
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2022, 4:52

Gotowanie na indukcji

Post autor: larysa_79 »

Jakiś czas temu wyremontowaliśmy naszą kuchnię i zdecydowaliśmy się też wtedy, że rezygnujemy z kuchenki gazowej na korzyść płyty indukcyjnej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, no ale wiadomo, że trzeba było kupić nowe garnki. Sprawdziły się u mnie garnki z Gerlach. Trafiłam też w ich ofercie na świetny duży garnek 10l https://gerlach.pl/zestaw-garnkow-10-el-superior-duzy-garnek-simple-10l-lyzka-wazowa
Sławomir

Re: Gotowanie na indukcji

Post autor: Sławomir »

Czy są tutaj osoby zainteresowane tematem gotowania? Sam regularnie szukam nowych przepisów na obiad lub kolację, a Wam mogę polecić mój ulubiony portal o tej tematyce - https://klasagotowania.pl .
Awatar użytkownika
hanki4
Posty: 123
Rejestracja: 17 gru 2018, 17:24

Re: Gotowanie na indukcji

Post autor: hanki4 »

Bez względu na to, na czym gotujemy warto zadbać o to, by znać różne praktyczne rady odnośnie gotowania. Sprawdzałam niedawno, ile soli do gotowania ziemniaków. Jest to prosta sprawa, ale jak ważna. Często dodajemy za mało albo za dużo soli do ziemniaków.
Łomżak

Re: Gotowanie na indukcji

Post autor: Łomżak »

Efektywność kuchni gastronomicznej to podstawa dla każdej restauracji. Dlatego też tak ważny jest wybór odpowiedniego sprzętu i rozwiązania przestrzenne. Jeśli jesteście w trakcie projektowania lub modernizacji kuchni, polecam odwiedzić stronę https://gastroprodukt.pl/kuchnie-gastronomiczne która oferuje szereg profesjonalnych rozwiązań. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru.
ODPOWIEDZ