Jaka brama garażowa

Poruszamy tu problemy związane z organizacją, sprzątaniem, tworzeniem przestrzeni domowej i ogrodów. Zapraszamy do dyskusji osoby zaangażowane w tworzenie własnej przestrzeni.
Kreśli

Jaka brama garażowa

Post autor: Kreśli »

Minie jeszcze trochę czasu, zanim będziemy musieli kupić bramę garażową, ale zależy mi, żeby była to automatyczna brama - podpowiedzcie, jaką automatykę kupić?

wziernik poziomu oleju
Mącker

Re: Jaka brama garażowa

Post autor: Mącker »

Pamiętaj, że automatykę możesz kupić oddzielnie i to często jest o wiele lepsza opcja. Ja polecam Ci napęd marki BFT. TO sprawdzony producent, którego siłowniki świetnie działają w każdych warunkach, także jeśli zależy Ci na jakości i sprzęcie, który posłuży Ci przez lata, to sprawdź BFT Tiziano, to ich napęd do garażu.
boliś

Re: Jaka brama garażowa

Post autor: boliś »

A wiecie, gdzie zakupić różnego typu produkty do bram? Jeśli nie, to na spokojnie rozejrzyjcie się tutaj https://dbamyobramy.pl/silikon-do-bram-p-2.html . Wybór jest spory, więc myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie i to niezależnie od posiadanego budżetu. Poza tym plusem jest to, że można tam zrobić zakupy online.
Germela

Re: Jaka brama garażowa

Post autor: Germela »

Mącker pisze: ↑28 cze 2021, 8:16 Pamiętaj, że automatykę możesz kupić oddzielnie i to często jest o wiele lepsza opcja. Ja polecam Ci napęd marki BFT. TO sprawdzony producent, którego siłowniki świetnie działają w każdych warunkach, także jeśli zależy Ci na jakości i sprzęcie, który posłuży Ci przez lata, to sprawdź BFT Tiziano, to ich napęd do garażu.
Zdecydowanie się zgadzam. BFT to solidna marka, której automatyka doskonale sprawdziła się podczas poprzedniej zimy, która była dużym zaskoczeniem :)
ODPOWIEDZ